Vai Rēzija, ar nekoptiem matiem drīkstēja tā "nolikt" Latvijas princeses

Cik tas ir korekti? Daudzi Vipi.lv un citu mediju lasītāji ir sašutuši par Rēzijas Kalniņas šokējošo kritikas devu Latvijas Princese 2009 finālistēm.

Vai Rēzija, ar nekoptiem matiem drīkstēja tā "nolikt" Latvijas princeses
Komentāri[117] 11.11.2009 11:31

Pagājušās svētdienas raidījumā daudzi skatītāji bija sašutuši par aktrises Rēzijas Kalniņas pārspīlēto, brīžiem neadekvāto kritiku pret Latvijas Princesēm.

Vipi.lv un citus interneta portālus grezno ne visai glaimojošas piezīmes Rēzijai. Tiesa, ka pašas Rēzijas frizūra patiešām bija nekāda... Vēl vairāk - mati izskatījās pat nemazgāti. Aktrise arī īpaši bieži pārtrauca meiteņu atbildes pusvārdā... Kur tad viņas etiķete? :

Ko Tava māsa iegūst no dzeltenās preses? /Jautājumu Rēzija uzdod vairākkārt un tendenciozi. Brīnās par to, ka Diāna Kubasova kļuvusi populārāka, un viņas suņu bizness pēc publikācijām presē ir stabilizējies/

Tev ir haizivs nagi! /Uzbrukums Olgai/

Kāpēc Tu esi bēdīga? /Vairāki uzbrukumi Sanitai, lai gan tiek saņemta atbilde - nevis bēdīga, bet uztraukusies. Jautājums stūrgalvīgi tiek atkārtots vēl un vēl/.

Lūk, daži Vipi.lv lasītāju komentāri:

Nu re, te jau daudzi pateikusi to pashu - kaa gan Reezija var uzmesties par baigo eksperti, ja pati atnaakusi pinkainiem matiem, ataugushaam matu sakneem?? Un "expertu" apgeerbs??? OK, ja jau visi esat ieradushies uz sviniigu pasaakumu, tad kaapeec tik interesanti - meiteneem paarmet par to, ka zekju nav kaajaas, bet pashi atnaakushi ikdienas parpalaas???
P.S. Reshkai laikam tomeer kaads aizraadiija, jo vakar Dziedoshajaas gimeness seeedeeja smuku frizuuru un greznaa bluuziitee :))

----------------------------------------------------------

Cienījamā aktrise ar nesakoptajiem matiem un aplamo latviešu valodu absolūti sašķobīja visu iespaidu par pusdienu galda etiķeti.... kas ir "liekie nagi"? Tādi varētu būt meitenes somiņā, bet domāju, ka daugavpilietes nagus klāja gēla pārklājums :)
p.s. mieru tikai mieru, bet tā bija nepieklājīga provokācija no trīs zvaigžņu ordeņa īpašnieces puses :)

Komentārs par līdz šim nevienam nezināmo etiķetes speciālisti Aiju:

Par šo tanti-etiķetes paarzinaataaju naak smiekli,kaada viņa pati izskataas,ļoti nepatiikama,izpluuduša un ar zeengalviņu,kas tikai pasviitro viņas izpluudušaas miesas.Un kas tas par teicienu-meiteneem klibo rokasspiediens?Esat redzeejuši klibojošu rokasspiedienu?

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [117] ››
:) 10.12.2009 20:16
varbūt, ka kaut ko jaucu, bet ,ja nemaldos, etiķetes speciāliste ir strādājusi pie Vairas Vīķes Freibergas un konsultējusi viņu etiķetes jautājumos.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss