Šķēle pametis savu nepilngadīgo draudzeni

Basketbolists Armands Šķēle (26) esot pašķīries no savas mīļotās meitenes Elgitas Magones (16) – to "VZ" pavēstīja kāds devītklasnieces draugs, kas vēlējās palikt anonīms. Viņš piebilda, ka meitenei šīs attiecības bijušas mērķtiecīgi piepildīts sapnis kļūt slavenai. Pati Elgita gan attiecību pajukšanu noliedz.

Šķēle pametis savu nepilngadīgo draudzeni
Komentāri[81] 06.11.2009 08:12

Skandalozais basketbolists Armands Šķēle noslēdzis līgumu ar klubu Neapoles «Martos» un līdz nākamā gada vidum ir pārcēlies uz dzīvi Itālijā – »VZ« ar viņu sazināties neizdevās. Taču neoficiāla informācija vēsta, ka ne jau attālums kalpojis par iemeslu attiecību pajukšanai. Sazinoties ar Ikšķiles vidusskolas 9. klases skolnieci Elgitu Magoni un uzdodot konkrētu jautājumu, vai runas par abu šķiršanos atbilst patiesībai, basketbolista nepilngadīgā draudzene  izlikās vai arī tiešām nesaprata tā būtību. Atbilde skanēja: «Es nedaudz nesaprotu, par ko iet runa?! Kas jums liek domāt, ka mēs ar Armandu esam šķīrušies?» Informējot Elgitu, ka šādu informāciju par meitenes un desmit gadus par viņu vecākā Šķēles attiecībām izplata abu draugi, viņa no turpmākās sarakstes un līdz ar to komentāriem atteicās.

Divdomīgi prātojumi

Šajās dienās Elgita savā «draugiem.lv» profilā paspējusi izveidot publiskai apskatei brīvi pieejamu fotoalbumu ar bildēm, kurās redzama kopā ar Šķēli. «Nekad neignorē kādu, kuram TU esi svarīgs, jo kādu dienu TU vari saprast, ka esi pazaudējis dimantu, kamēr krāji akmeņus,» meitene parakstījusi zem vienas no fotogrāfijām. «Sieviete spēj piedot naidu, rupjības, izsmieklu, bet vienaldzību – nekad,» lasāms zem cita foto. Zem fotogrāfijām, kas šajā vasarā tapušas Elgitas un Armanda iepazīšanās vietā – Vecrīgas populārajā naktsklubā «Coyote Fly», meitene uzrakstījusi: «Es nemācos no kļūdām, es mācu kļūdas», «Pieredze – tā cilvēki nosauca savas kļūdas», «Dzīvei atšķirībā no datora trūkst trīs svarīgas funkcijas: refresh, delete un restart» un «Pagātni nevar izlabot. Bet daudz ko var darīt, lai nesabojātu nākotni».

Šie teksti rada aizdomas, ka meitenes personīgajā dzīvē notikušas kādas krasas pārvērtības, turklāt – ar negatīvu nokrāsu. Taču taujāta, vai šie teksti pie fotogrāfijām ir pierakstīti ar kādu īpašu nozīmi, Elgita atbild: «Tie teksti manā albumā ir vienkārši tāpat... Man patīk! Jā, un mēs ar Armandu neesam šķīrušies...»

Izklaidējas kopā ar māti

Elgitas teiktajam gan ne vienmēr vajagot ticēt, norāda kāds meitenes draugs, kas »VZ« atklāja – lai gan vēl pavisam nesen Elgita presē dievojās, ka par sportu nekad neesot fanojusi un ar Šķēli iepazinusies pat nenojaušot, ka viņš ir tik populārs, šī pati meitene pirms kādā laika draudzējusies ar kādu «ASK/Ogre» hokejkluba spēlētāju un bijusi aktīva hokeja spēļu līdzjutēja.

Kā novēroja »VZ«, jau labu laiku pirms Armanda došanās uz saulaino Itāliju Elgita basketbolista sabiedrībā vairs nebija manāma. Kamēr sportists turpināja uzdzīvot klubā «Coyote Fly», līdz kura oficiālai apmeklēšanai Armanda sešpadsmitgadīgajai draudzenei vēl jāpagaida pieci gadi, Elgita nodevās vētrainām izklaidēm savas mātes Ivetas kompānijā jaunatvērtajā klubā «Push». «Pēc pamatskolas beigšanas, visticamāk, pārcelšos uz dzīvi Itālijā, kur dzīvo mana mamma, – iestāšos kādā skolā, bet brīvajā laikā palīdzēšu mammai biznesā, kas Itālijā vada modes veikalu,» kādā nesenā intervijā par saviem nākotnes plāniem vēstīja Elgita. Jautājums tikai, vai līdz tam laikam siržu lauzēja slavu iemantojušais basketbolists jau nebūs paspējis sev atrast jaunu mīlu?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [81] ››
ekka 03.12.2009 22:22
Domaju, ka seit raksta tikai skaudigi cilveki,bet ne. Kad saku lasit par Armanda seksa orgijam tad sapratu ,ka tomer dala patiesibas ir. Savlaik ,kad vins nebij tik populars un es biju nepilngadiga no vina sanemu ar tadu 'vibro' piedavajumu, tagad bezmaz morala trauma uz muzu...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss