Princešu šova dalībniece šokē ar stāstu par mēnešreizēm (VIDEO)

Šova „Latvijas Princese 2009” pirmajā serijā īpaši izcēlās Aiga Bāliņa, kura šova vadītājam Valdim Škutānam paziņoja, ka viņai gaidāmas mēnešreizes. Protams tā ir dabīga lieta, bet vai par to vajadzētu paziņot visai Latvijai TV šovā?

Princešu šova dalībniece šokē ar stāstu par mēnešreizēm (VIDEO)
Komentāri[110] Bilžu galerija[3] 08.10.2009 08:00

Ja iepriekšējais šovs mums dāvāja "cūku princeses" un "princesi-bordeļa īpašnieci", tad šis šovs ir "uzcepis" jaunu "varoni", kura internetā jau ieguvusi titulu "mēnešreižu princese".

 

Valdis Škutāns uzreiz esot piefiksējis Aigas Bāliņas lielo vēlmi atrasties uzmanības centrā.

 

„Izkāpjot no mašīnas, es uzreiz pamanīju tavu vainadziņu,” Aigai atklāja Valdis Škutāns, kurš meitenei piedāvāja palūkoties uz īstu princeses kroni. „Esmu domājusi par to, kā šis kronis izskatītos manā galvā,” vēlāk piebilda Aiga Bāliņa.

 

 

Pēc tam Škutāns jautāja, vai tā ir patiesība, ka Aiga vēlējusies viņu nocopēt? „Jā! Uz vēl vienu valsi,” samulsusi noteica Bāliņa.

 

Šova vadītājs gan uzreiz Aigai atgādināja par sāpošo celi. „Kad mēs dejojām, man nez kāpēc iesāpējās celis,” sūrojās Škutāns. Aiga gan visu vainu novēla uz augstpapēžu kurpēm. „Piedod, jo es gandrīz nekad nevelku augstpapēžu kurpes!”

 

Aiga arī domājusi, ka dejot valsi būs daudz vienkāršāk.

 

Brīdī, kad Škutāns uzslavēja meitenes atklātību, viņa nošokēja visu Latviju. „Es nezinu, vai drīkstu to teikt, bet man drīz būs mēnešreizes,” smejoties sacīja Aiga Bāliņa.

 

„Tu tiešām esi ļoti atklāta,” piebilda Valdis Škutāns.

 

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [110] ››
Vinita 30.10.2009 20:57
Tas taču ir iestudēts, lai izklaidētu skatītājus! Ar ko tad ieinteresēs?Ar kaut ko banālu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss