PLĒPI alkoholisma dēļ teātris noņem no visām lomām

Tautā iemīļoto aktieri Rūdolfu Plēpi diemžēl jaunajā sezonā uz teātru skatuves ieraudzīt nevarēs.

PLĒPI alkoholisma dēļ teātris noņem no visām lomām
Komentāri[27] 13.08.2009 07:57

Šādu lēmumu pieņēmusi Nacionālā teātra vadība, jo nevēlas riskēt ar izrāžu noraušanu. Šāda situācija izveidojā pagājušajā sezonā, kad mākslinieks pēkšņi vairs neieradās darbā, jo bija kārtējo reizi uzsācis "plostot".

Lai arī pašlaik aktieris esot pie labas veselības un možs, tomēr neviens nevarot garantēt, ka "zaļais pūķis" atkal neievilks savos nagos.

Plēpja dzeršana izvērtās arī par ģimenes drāmu, kas tika plaši atspoguļota medijos un vienbrīd jau likās, ka aktieris tomēr ir pārvarējis sevi un atgriezies pie normālas dzīves, tomēr kaislība uz apreibināšanos izrādījās spēcīgāka. 

Kā pēdējā no Plēpja lomām, ar kuru viņš pēc ilgāka klusuma brīža atgriezās uz Nacionālā teātra skatuves, paliks Karalis Līrs Indras Rogas režisētajā Viljama Šekspīra lugā „Karalis Līrs”. Taču pat skatītāju neviltotā mīlestība un aplausi nespēja leģendāro aktieri noturēt uz skatuves, un viņš atkal ieslīga alkohola atkarībā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
anc 15.08.2009 17:41
gluži manas domas, FoxyLady. Alkoholisms ir briesmīga problēma. Un uzskatu, ka ne tikai pašam alkoholiķim, bet arī tuviniekiem, īpaši ģimenei, ja tāda ir, ir jāpieliek visas pūles, lai no šī murga izrautos. Ar nosacījumu, ja tuvinieki un ģimene šo cilvēku mīl. Bet mūsdienās mīlestība ir novecojis jēdziens. Mēs nemīlam pat paši sevi, kur nu vēl kādu citu. Varbūt tāpēc arī ir tik daudz narkomānu, dzērāju, noziedznieku? Cilvēce zaudējusi sevī daudz labā, dzenoties pēc materiālām vērtībām. Dvēselē tukšums, ko katrs cenšas aizpildīt pa savam - daudzi ar dzeršanu. Bet taisnība, ka arī pašam dzērājam ir jānonāk pie atziņas, ka viss, gribu laboties, negribu dzert. Ja šīs apziņas vēl vai vairs nav, tad nekā. Cilvēks pazudis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss