Vipi.lv rīcībā slepena informācija - Simona Kubasova iekļuvusi princešu finālā

Fotogalerijā - jaunas meitenes bildes. Izrādās, ka meitene jau senāk ir slāpusi pēc sabiedrības uzmanības un devusies līdzi uz publiskiem tusiņiem māsai Diānai.

Vipi.lv rīcībā slepena informācija - Simona Kubasova iekļuvusi princešu finālā
Komentāri[47] Bilžu galerija[8] 27.07.2009 00:05

Svētdienas vakarā Vipi.lv rīcībā nonāca informācija, ka Diānas Kubasovas māsa Simona ir iekļuvusi LNT šova Latvijas Princese 2009 finālā. Informācija ir no neoficiāliem, taču drošiem avotiem, kuri attālināti saistīti ar telekompāniju LNT.

LNT radošais direktors un šova producents Niks Volmārs svētdienas vakarā telefonsarunā ar Vipi.lv nedz apstiprināja, nedz noliedza šo informāciju, taču bija manāmi izbrīnīts par tik konkrētu jautājumu.

"Visu meiteņu vārdus un fotogrāfijas portāla Vipi.lv lasītāji varēs ieraudzīt jau jaunnedēļas sākumā! Pagaidām informācija ir slepena," - norādīja Volmārs. Viņš arī piebilda, ka žūrijai darbs ar kandidātu atlasi šoreiz bijis īpaši apjomīgs un grūts.

Savukārt mūsu arhīvos atradām fotogrāfijas, kurās Simona redzama kopā ar māsu Diānu Kubasovu, apmeklējot publiskus pasākumus ar masu mediju klātbūtni. Fakts, ka abas meitenes alkst pēc uzmanības un vēlas būt ievērotas, ir neapgāžams.

Diānai Kubasovai kļūt populārai sabiedrībā jau ir izdevies. Pērn viņa iekļuva Latvijas Princešu finālā, taču tika izbalsota pirmajā raidījumā. Par to meitene pamatīgi apvainojās uz šova veidotājiem, sakot - attieksme bijusi negodīga. Arī intervijai par šova aizkulisēm Vipiem.lv Diāna pieteicās pati. Vēlāk Diāna tika aicināta uz LNT publiskajiem pasākumiem - tostarp arī uz Sapņu līgavas prezentācijām.

Tagad popularitāti atliek iekarot arī Simonai. Jāteic, ka vērienīgais TV šovs Latvijas Princese 2009, to viņai noteikti nodrošinās.

Portāls Vipi.lv novēl veiksmi Simonai!

Fotogalerijā abas māsas Sapņu līgavas prezentācijā un veikala Roberto Verino atklāšanā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [47] ››
maix 28.07.2009 15:47
nu nekaa tur nav no vinjaam. Kaa jau standarta essential, mad house, kojotu apmekleetaaja, kas tur dzivojas katras brivdienas, lai kads vinjas nobildee un iespejams, ka kads basketbolists uz vinam paskatisies:D Kartejas LV viduvejibas, nekaa originaal, saja paskata meitenu klubos ir 100tiem:( Blondi mati, solarijs, pastulbs skatiens,pat sejas nav skaistas p:D Nu malacis Kubasova, vecaki tada vecuma bernam biznesu uzdavinajusi un tagad vina to sauc par savu:D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss