Revzins AISHAI iesaka atrādīt savu skaistumu līdz pat kājstarpei

Aišai festivāla «Jaunais vilnis» konkurss kļuvis par īstu mācībstundu, kur, lai konkurētu ar vismaz piecām «skaļām rīklēm», nākas «spiest» uz skatuvisko tēlu. Sasprindzinājums un slodze dziedātāju padarījis rezervētu pret žurnālistiem, tāpēc rodas gluži loģisks jautājums – vai meitenei pirms konkursa sākuši uzdot nervi?

Revzins AISHAI iesaka atrādīt savu skaistumu līdz pat kājstarpei
Komentāri[17] 24.07.2009 10:15

Dziedātāju tracina fotogrāfi

Sievišķīgi koķetā, gaumīgi pelēkā kleitiņā Aisha (Aija Andrejeva) iespiežas starp «Jaunā viļņa» konkursa dalībniekiem, lai pozētu kopīgai fotogrāfijai ar to valstu diplomātiem, kas speciāli ieradušies savējo uzmundrināšanai.

Salīdzinot ar pārējiem konkursantiem, Aija atstāj neierasti maigas, sievišķīgas būtnes iespaidu. «Tāda viņa tagad ir,» apstiprina dziedātājas menedžere

Patrīcija Kraukle. Viņa šeit darbojas arī kā filtrs, lai sazin kuro reizi žurnālistiem paskaidrotu to, ka Aija nevēlas, lai fotografētu viņas viesnīcas numuriņā, personīgās mantas un apakšveļu ieskaitot. Tas dziedātāju laikā, kad visa uzmanība koncentrēta priekšnesumu sagatavošanai, tracinot un padarot nervozu.

Nežēlīgi, bet svētīgi

Pavērojot mēģinājumus Dzintaru «Cinevilla» deju zālē, izskatās, ka pieredzējušais «viļņa» režisors Aleksandrs Revzins to pārvērtis par boksa ringu, kur no dalībniekiem bez žēlastības tiek izspiesta visa sula. Viņa metodes atgādina eksotisko zvēru dresūru – pusstundas laikā var izdzirdēt vai visu krievu «mātesvārdu » krājumu. Jautāts par Aišas trumpjiem, Revzins ir kodolīgs – jaunība un skaistums! Aija saka, ka ar režisoru izveidojies labs kontakts. Viņš arī pielabojot Aijas tērpu stilu, trāpīgi norādot, piemēram, lai nekautrējas izcelt savu skaisto augumu un svārku šķēlumu paceļ līdz pat kājstarpei, piebilstot: «Nu tak i pokaži Latvii vsju svoju preļestj! (Parādi Latvijai visu savu daiļumu!)»

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
nezinitis 25.07.2009 13:32
a kas ir revzins?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss