Sandis OZOLIŅŠ joprojām cīnās ar atkarību no alkohola

Viens no visu laiku izcilākajiem Latvijas hokejistiem Sandis Ozoliņš otrdien oficiāli parakstīja līgumu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas „Dinamo”. Vakarā LTV7 varējām vērot preses konferenci tiešraidē. Sandis visus pārsteidza ar savu atklātību un tiešajām atbildēm.

Sandis OZOLIŅŠ joprojām cīnās ar atkarību no alkohola
Komentāri[22] 15.07.2009 08:00

Pārsvarā jautājumi tika uzdoti saistībā ar hokeju, taču kāds skatītājs pamanījās uzdot Sandim varbūt ne pārāk patīkamo jautājumu: vai viņš ir ticis galā ar savām atkarībām?

"Atkarības ir ikdienas problēma, ar ko man jātiek galā sadzīvē. Daru visu, kas man jādara, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Garantēt neko nevaru, bet darīšu visu, lai neatgrieztos pie savām pagātnes kļūdām. Tā ir dziļa problēma, bet es zinu, kas ir jādara, lai to neatkārtotu vairs. Tikt galā ar to, nav tāpat kā izraut zobu. Tā ir ikdienas cīņa pašam ar sevi, bet es gribu dzīvot pilvērtīgu dzīvi un apzinos tās kļūdas ko jau esmu sastrādājis" Sandis sacīja, atbildot uz skatītāja jautājumu par problēmām personīgajā dzīvē.

Pēc oficiālā līguma parakstīšanas, kad kluba akcionārs Juris Savickis teica: "Nu tad visiem šampanieti", Sandis ar pamatīgu pašironiju atbildēja: " Kam šampanieti, kam ābolu sulu."

Runājot par nākotnes plāniem sportiskajā ziņā Sandis ir atklāts un kritisks pret sevi: "Gribu spēlēt un izdarīt visu labāko, lai sasniegtu komandas mērķi. Dziļi šaubos, vai no manis var sagaidīt tādu spēli kā savulaik. Kļūdas būs, to es jums varu garantēt droši,. Visā karjerā neesmu nospēlējis nevienu perfektu spēli. Darīšu to, ko treneris liks darīt."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
dj_neons 16.07.2009 09:57
slabi nervi...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss