AISHA: "Man bail, ka man kāds nepasaka kaut ko aizskarošu"

«Jau vairākus gadus, vērojot televīzijā konkursu Jaunais vilnis, domāju, ka gribētu kādreiz tajā piedalīties. Šogad ierakstīju to savā mērķu lapā, aizgāju uz atlasi un tiku!» priecīgi saka populārā dziedātāja Aisha (23), kura šogad starptautiskajā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursā Jaunais vilnis 2009 pārstāvēs Latviju.

AISHA: "Man bail, ka man kāds nepasaka kaut ko aizskarošu"
Komentāri[15] 08.07.2009 07:21

Aisha atzīst, ka iepriekšējos gadus, skatoties Jauno vilni, viņai nebija pārliecības, ka viņa ir gatava šāda mēroga konkursam, tāpēc jaunā dziedātāja arī nevarēja saņemties tajā piedalīties. Taču pērn viņa izlēma: kad vēl, ja ne tagad?! «Ierakstīju to savā mērķu lapā, aizgāju uz atlasi un tiku! Protams, man nebija sajūtas, ka esmu vislabākā, jo tur bija ļoti daudz talantīgu jauniešu - gan zināmi, gan mazāk zināmi. Un mani pārsteidza drīzāk tie mazāk zināmie,» atzīst talantīgā jaunā dziedātāja. Viņa uz konkursa atlasi gājusi ar domu, ka tikai jāparāda sevi no vislabākās puses, un tad jau - kas būs, būs. «Tas vienmēr labāk nostrādā, nekā doma par uzvaru,» viņa ir pārliecināta.

Aisha neslēpj, ka viņai ir mazliet bail no gaidāmā pasākuma. «Man bail, ka man kāds nepasaka kaut ko aizskarošu - jo esmu ļoti emocionāla,» viņa atzīst. «Es nevienam neko sliktu nedaru, bet es zinu, ka man jābūt gatavai uz visu - ja uz mani ne tā paskatās, vai pasaka kaut ko ne pārāk labu, kaut ar domu, ka tas mani varētu uzmundrināt, man tas var ļoti, ļoti traucēt. Tāpēc centīšos ticēt tikai sev, paļaušos tikai pati uz saviem spēkiem, un mēģināšu neredzēt, kas notiek apkārt.

Kopumā konkursā piedalīsies 16 dalībnieki no 12 valstīm: Max Lorens (Baltkrievija), Lika (Gruzija), Sondoro Sandhy (Indonēzija), Antonello Carozza (Itālija), Nurjan Kermenbayev (Kazahstāna), Gu Liya (Ķīna), Sara Chmiel (Polija), Anna Mališeva (Krievija), 2 NORMAL (Krievija), Yusim Mark (Krievija), Jamala (Ukraina), Vladislavs Levitskis (Ukraina), Mila Nytych (Ukraina), Ville Laaksonen (Somija), 3NITY (Francija) un Aisha (Latvija).

Savu uzstāšanos Dzintaru koncertzālē konkursa ietvaros apstiprinājusi pasaulslavenā zviedru grupa Roxette, soulmūzikas zvaigzne Chaka Khan un Lisa Stansfield. Un, protams, konkursa laikā būs iespēja redzēt arī Allu Pugačovu, Filipu Kirkorovu, Valēriju Ļeontjevu, Nikolaju Baskovu, Valēriju, Laimu Vaikuli, Raimondu Paulu, Igoru Krutoju, Kristīnu Orbakaiti, Borisu Moisejevu, Dimu Bilanu, Alsu, Sergeju Lazarevu, DJ Smash, VIAgra, Intaru Busuli, Verku Serdjučku un daudzus citus.

Konkursa Jaunais vilnis 2009 balvu fonds ir 100 000 eiro. 1.vietas ieguvējs saņems 50 000 eiro, 2. vietas ieguvējs - 30 000, bet 3. vietas - 20 000 eiro.

Aisha saka: Jaunā viļņa ierindā viņai jābūt jau 18. jūlijā, kad sāksies pasākuma mēģinājumu process. Līdz tam vēl jāpastrādā ar aktiermeistarības pasniedzēju - jo trešajai konkursa dienai ir plānots neliels šovs, un dziedātāja domā, ka tam būtu vajadzīgs profesionāļa padoms un skats no malas. Par skatuves stilu vēl jāparunā ar Laimu Vaikuli - lai viņa arī izsaka savu viedokli.

Šī vasara Aishai ir darbiem un lieliem notikumiem pārpilna, bet vēl agrā pavasarī viņai, kā viņa pati saka, bija krīze. «Visiem ir krīze, man arī! Bet es tāpēc īpaši neiespringstu. Var jau būt, ka man nav tik traki, bet... man bija traki! Vienubrīd man bija tāds izmisums, ka es nezināju, ko darīt. Tas bija februāris un marts, kas mūziķiem ir tā saucamie tukšie mēneši, kad es domāju, ka varbūt jābrauc projām no Latvijas. Nu nē, patiesībā jau nebija tik nopietni, ka gribēju aizbraukt pavisam - vienkārši divas pirmdienas pēc kārtas bija tāda dīvaina sajūta... Tad visiem bija vistrakākais laiks, un nu man šķiet, ka rudens atkal būs tāds pats. Bet nu labi - kā būs, tā būs, galvenais ir jāturpina strādāt. Jo darba jau mazāk nepaliek - darbs ir, tikai naudas paliek mazāk,» saka Aisha. Viņa domā, ka ļoti daudzi cilvēki šodien ir gatavi aizbraukt no Latvijas, un viņa arī neiespringst - jo sliktākajā gadījumā var taču aizbraukt uz Kanāriju salām un strādāt bārā, dziedāt un spēlēt ģitāru pludmalē. «Iespēju ir tik daudz! Es taču neesmu precējusies, un man nav bērnu! Bet nu nē, nekur nav jābrauc, te viss būs labi! Un, patiesībā, nevienam jau tu tur, pasaulē, tik ļoti neesi vajadzīgs kā šeit,» viņa domā.

Ieminējusies par ģimeni un bērniem, Aisha atzīst, ka ģimene arī ir viņas mērķu lapā, bet ne šā gada. «Vēl nē, bet vispār ģimene ir mana prioritāte. Vienmēr ir bijusi un vienmēr arī būs. Jā, man vajag skatuvi, bet ģimene man ir prioritāte!» viņa apgalvo.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
:) 09.07.2009 01:29
Turies Aisha, bals Tev ir super, tik ar skatuves imidzu ludzu paardomaa! Varbut tiesham izmant kadu stilistu kas nav vel latvija gerbis skatuves maksliniekus - tie kas te ir - kautka garaam. Un vel -esi lokanaka un sieviscigaka! :) Turam ikscus!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss