BUSULIS savā pusfinālā ieņēmis stabilu pēdējo vietu

Vakar ar krāšņu šovu, Krievijas galvaspilsētā Maskavā, noslēdzās 2009 gada Eirovīzijas konkurss, kurā uzvaras laurus plūca Norvēģu pārstāvis. Latvijai diemžēl finālā īsti nebija kam līdzi just, jo Intars Busulis izkrita jau pusfinālā.

BUSULIS savā pusfinālā ieņēmis stabilu pēdējo vietu
Komentāri[206] 17.05.2009 07:06

Tagad Eirovīzijas mājaslapā publicēti arī pusfinālu balsojumi un tajos redzami mums neglaimojoši fakti. Intara dziesma nav iepatikusies gandrīz nevienā valstī.

Punktus iedevuši tikai mūsu kaimiņi Lietuva (6)  un Igaunija (1) tādejādi atstājot Busuli pēdējā vietā. Neattaisnojās arī cerības uz krievu valodu, kā redzams Krievija ir idevusi 6 punktus Igaunijai, 5 Lietuvai, bet Latviju atstājuši tukšā.

Pārsteidz, ka pat no Īrijas nav punkti, kā redzams tur valda lietuvieši (12) un poļi (10), bet latvieši laikam paskopojušies.

Sliktāk ir gājis tikai pirmā pusfināla dalībniekiem Beļģiem (1 punkts) un Čehiem, kas palikuši vispār bez punktiem.

Žēl protams, ka jau pusfināla nebija žūrijas balsojuma, būtu interesanti uzzināt citu valstu profesionāļu viedokli par šo gana sarežģīto dziesmu.

Taču kā saka - pēc kautiņa dūres nevicina, un mums taču patika Intara dziesma!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [206] ››
latvieši vainigi 24.05.2009 16:52
paši vainīgi ka sabalsoja par busuli latvijas eirovizijaa.. vinjam jau tikai vajadzeja braukt jo jus bijat sabalsojushi, nebalsotu tad vinjsh nebrauktu-brauktu cits.. kapec javaino busulis.. ??!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss