Kantāne par "Zvaigžņu lietus""žūrēšanu" saņēmusi 1719 latus

Pērn kā autoratlīdzību no LNT aktrise un Saeimas deputāte Ausma Ziedone-Kantāne saņēmusi 1719 latus par žūrijas locekles darbu raidījumā Zvaigžņu lietus, liecina viņas amatpersonas deklarācija par 2008. gadu.

Kantāne par "Zvaigžņu lietus""žūrēšanu" saņēmusi 1719 latus
Komentāri[15] 07.04.2009 10:54

Ausma Kantāne bija viena no pastāvīgajām "Zvaigžņu lietus" žūrijas loceklēm un cītīgi apmeklēja visus šovus, lai gan bija viena no nesakarīgākajām un garlaicīgākajām vērtētājām.

Amatpersonas nodokļu deklarācija liecina arī par to, ka Kantāne pametusi Dailes teātri. Ja vēl 2008. gadā iesniegtajā deklarācijā viņa kā vienu no darba vietām min teātri un uzrāda, ka tajā saņēmusi 84 latus, tad pērn aktrises darbam Kantānei laika vairs nav bijis.

Tāpat Kantāne saņēmusi universālpilnvaru no sava vīra, dzejnieka Imanta Ziedoņa, kas ir visplašākais un apjomīgākais pilnvaras veids, kas atļauj veikt visas darbības tās izsniedzēja vārdā. Speciālisti atzīst, ka tā ir bīstama pilnvara, jo nodod visas personas tiesības kādam citam cilvēkam. Viss, ko veic pilnvarotā persona, pēc tam saista pilnvaras izsniedzēju, turklāt pilnvaras saņēmējam nav pienākums papildus saskaņot veicamās darbības.

Deklarācijā norādīts, ka Kantānes īpašumā ir dzīvoklis un garāža Rīgā. Deputāte savā deklarācijā arī paskaidro, ka viņas īpašumā esošā 1990. gada izlaiduma vieglā automašīna Mercedes Benz pērn noņemta no uzskaites.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
un cik Kokarēvičai 07.04.2009 16:23
Cik tad saņems mūsu infantīlā sapņu LīGAVA?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss