Biedriņa eksmīļākā Katrīna Valtere pirmo reizi mūžā sākusi strādāt

Basketbolista Sanda Valtera bijusī sieva un Andra Biedriņa eksmīļākā Katrīna Valtere, kas līdz šim algotu darbu nav strādājusi, sākusi strādāt kādā apģērbu veikalā, ziņo «Kas Jauns».

Biedriņa eksmīļākā Katrīna Valtere pirmo reizi mūžā sākusi strādāt
Komentāri[121] 26.03.2009 08:28

Kā norāda žurnāls, 25 gadus vecā Katrīna par darba meklējumiem sākusi interesēties pagājušā gada nogalē. Tā kā līdz tam darba pieredzes viņai nav bijis, problēmas sagādājusi CV rakstīšana. Valtere sākumā nav varējusi arī saprast, ko īsti darīt, zinājusi vien to, ka vēlas strādāt ar cilvēkiem, nevis papīriem, un bez ilgas domāšanas piekritusi pēkšņajam uzaicinājumam kļūt par vadītājas asistenti «Galerijas «Centrs»» veikalā «Guess».

Katrīnai jaunais darbs patīkot — tas viņu nemaz nenogurdinot, tieši otrādi — tas dodot jaunus spēkus un enerģijas pieplūdumu. Visi apbrīnojot viņas spēju visu dienu būt smaidīgai un aktīvai. Katrīnai šķiet, ka viņa ir laba pārdevēja, it sevišķi patīkami esot sniegt padomu un nelielu stila konsultāciju klientiem, kā sakombinēt apģērbus.

«Tagad esmu dzīvē sajutusi jaunu garšu! Patīkami arī, ka nu ir neliela patstāvības sajūta,» žurnālam «Kas Jauns» stāsta Katrīna.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [121] ››
anch 21.04.2009 09:52
MEITENES...
Domājat, ko Jūs te rakstāt... jūs jau pašas nositat cenu sievietēm kā slānim... katrai dzīvē ir savs skaits ar vīriešiem ieplānots, katrai savi uzdevumi un grūtības, kas jāpārvar... kāpēc Jūs neapzākājat Biedriņu par to, ka atņēmis Valteram sievu.. kāpēc jābrūk virsū Katrīnai par to, ka naudas dēļ aizgājusi pie Biedriņa.. kā jūs to visu varat zināt? Gan jau ka aiziešana no vīra tāpat pa bišķam bija saistīta ar naudu - atpūsties ta gribējās... bet varbū Biedriņš aizvilināja ar labāku attieksmi, mīļumu utt... taču nenozākājat savu dzimumu par m*****, palaistuvēm utt... mēs taču visas esam no viena slāņa... padomājiet! (ja nu pašās kādu dien nonāksiet tāda pašā situācijā... ko tad darīšiet, ja pret Jums sāks šitādā pašā garā)??

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss