Ekskluzīvi - tikai VIPi.lv - Sapņu līgavas atlasīto pretendentu pirmie foto

Ieva Kokorēviča nakšņos salmu būdiņā ar skolotāju no Aglonas! Iečeko pirmos 40 rūpīgi atlasītos puišus, kuri cer uz LNT Sapņu līgavas roku.

Ekskluzīvi - tikai VIPi.lv - Sapņu līgavas atlasīto pretendentu pirmie foto
Komentāri[121] Bilžu galerija[129] 18.03.2009 12:36

No vairāk kā 900 pretendentiem nu ir atlasīti 40 puiši. Raugiet fotogaleriju - tajā arī žūrijas pārstāves Elīna Doļģe un pati līgava Ieva Kokorēviča.

Ievai ir garantētas vismaz 40 romantiskas pastaigas gar jūru, vakariņas, kurās pasniedz ceptus kartupeļus ar šmorētiem kāpostiem vai omlete, kā arī nakšņošana salmu būdiņā kopā ar kādu skolotāju no Aglonas un vēl daudz kas cits.

Ievai jau atlasē bija iespēja dzirdēt vairākas puišu dziedātas dziesmas un pat dzejas lasījumu.

Kopumā otrajā kārtā tika iztaujāti un uzklausīti 62 vīrieši vecumā no 18 līdz 38 gadiem. Viņu intereses un nodarbošanās ir visdažādākās - sākot no traktorista, striptīzdejotāja, vairākiem dejotājiem, modeļiem un beidzot ar vairākiem nekustamo īpašumu tirgoņiem :)

Trešajā kārtā šovakar tiks noteikti finālam nepieciešamie 20 pretendenti.

Vipi.lv redakcija izsaka sirsnīgu paldies materiāla tapšanā LNT radošajai komandai un personīgi Nikam Volmāram, Ingunai Sermolei un Ilzei Jansonei!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [121] ››
Ciniskā 15.04.2009 20:58
Pretendentu izskats pierāda vidējo - statistisko Latvijas vīrieti... Bēdīgi, tiešām, varbūt tikai 10 no visiem ir tiešām simpātiski.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss