Krāpšana Eirovīzijā? Vai iesūdzēt tiesā LTV1 un/vai Busuli?

Portāls Tribine.lv aktīvi veic izmeklēšanu un uzdod jautājumus: kā ar patriotismu? Vai citā valodā izpildīta dziesma nav kļuvusi jau par citu kompozīciju? Cik korekti ir skaitīt balsis dziesmas izpildījumam valsts valodā, ja tā Eirodziesmā startēs krieviski/

Krāpšana Eirovīzijā? Vai iesūdzēt tiesā LTV1 un/vai Busuli?
Komentāri[198] 05.03.2009 07:51
Kā zināms, uz Eirovīziju brauks Busulis, jo viņa dziesma Sastrēgums ir ieguvusi pirmo vietu.

Taču izrādās, ka balsojot par Sastrēgumu, latvieši ir balsojuši par pavisam citu dziesmu- Probka (
www.intarsbusulis.com)!


Kad beidzās Latvijas Eirovīzija 2009-daudzi bija neizpratnē-kāpēc tieši Busulis?!

Daudzi teica -tāpēc, ka dziesma ir latviešu valodā. Citi savukārt finālā balsoja, lai Eirovīzijā iekļūtu mūsējais, nevis krievietes Natālija Tumševica vai Kristīna Zahārova.


Taču no vilka bēgi uz lāča uzskrēji.


Izrādās, ka Maskavā dziesma būs...krievu valodā!!!
Tas, protams, vēl nebūtu nekas- ja dziesma patiešām būtu laba, un galvenais- tā izturētu SKATĪTĀJU balsojumu.


Taču tā nenotika! Balsotāji balsoja par dziesmu latviešu valodā! Neviens, izņemot Busuli un LTV, nezināja, ka ir paredzēts mainīt dziesmai pašu svarīgāko- tās valodu!


Kā zināms, Busulis 2007.gadā jau vienreiz mēģināja iekļūt Eirovīzijā ar krievu dziesmu Gonki, taču latvieši skaidri pateica, ka šādā valodā viņi nesūtīs savu pārstāvi -un uzvarēja Bonaparti.


Taču izskatās, ka Busulis Eirovīzijā par katru cenu grib nodziedāt kādu dziesmu krieviski, un, ja viņš to nevar izdarīt godīgā ceļā, tad ar krāpniecību!

Jo jautājums ir -vai Busulis šogad uzvarētu, ja viņš izpildītu savu dziesmu Sastrēgums krieviski?

Tāpat rodas jautājums- vai nevajadzētu par krāpšanos iesūdzēt tiesā LTV1, jo viņi jau noteikti zināja, ka Busulis mainīs valodu?!

Vēl viens jautājums- ko tas patiešām dos, ka dziesma būs krieviski?
Nu labi-Krievija iedos mums( fašistiem...) 12 punktus, Busulim būs lielisks PR krievu vidū, Krievijā būs milzīgs pieprasījums tikai pēc Busuļa koncertiem (Kirkorovs iztaisīs pašnāvību utt.), bet vai visās valstīs saprot krieviski, un, vai visi krievi Eiropā obligāti balsos par Probku tikai tāpēc, ka tā ir krievu valodā?!


Bieži vien pārsteidz šo daudzo Latvijas dziedātāju vēlme (un iztapība!) ielīst Krievijas tirgū, neņemot vērā, ka Krievijas tirgus jau ir pārsātināts, un, ka ierakstu pirātisma jomā Krievija ir viena no līderēm!


Tāpēc uzskatu, ka balsotāji, kuri balsoja par Busuli, var pieprasīt no LTV1 naudas atmaksu, jo viņi tika maldināti, bet tas ir- maigi izsakoties - nesmuki!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [198] ››
FoxyLady 12.03.2009 19:43
haha.. KĀDI vēl Busuļa draugi..?! nekad nav bijis man tas gods ar viņu pat runāt! UN AIZVERIET SAVAS, ATVAINOJOS, BET NETĪRĀS MUTES! VIŅŠ PIRSM PĒDĒJĀ BALSOJUMA TEICA, KA IZMAINĪS VALODU - CILVĒKI SABALSOJA?! PAR KĀDU TIESU TE VĒL VAR BŪT RUNA..?! SĒDIET BIKSĒS UN ATTĪSTIETIES!!!!!!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss