Škutāna un Kurusovas priekšspēle seksam

Nekronētais Latvijas princis ar Aleksandru Kurusovu vienojušies kopīgam biznesam — deju kursiem. «Tā ir kā priekšspēle seksam,» smaidot saka Valdis Škutāns.

Škutāna un Kurusovas priekšspēle seksam
Komentāri[20] 02.03.2009 09:08

«Dejošana nenoliedzami divus cilvēkus satuvina, lai gan es atceros, ka tad, kad profesionālā līmenī kopā dejojām mēs ar Valdi, mums kaut kā toreiz nemaz tik labi nesaderēja,» smaidot atceras Valda Škutāna kādreizējā deju partnere Aleksandra Kurusova, kas no marta kopā ar Valdi kautrīgos latviešu bāleliņus un tautu meitas apmācīs savu horizontālo vēlmju karstasinīgi meistarīgā realizēšanā vertikāli... Ar plašāku informāciju par to visu iespējams iepazīties mājaslapā  www.dejuklubs.lv .

Juteklisks ceļš uz seksu

«Mēs abi divi esam izteikti līderi — gan man, gan Valdim liekas, ka to, ko darām, katrs darām vislabāk un pareizāk,» atzīst Aleksandra un piebilst, ka, apmācot savās prasmēs citus, tas esot pluss. «Lai gan Valdim patīk citus pamācīt, es atceros, ka laikā, kad pārī dejojām mēs, viņš parasti kaut ko aizrādīt man nekad neatļāvās. Man šķiet, viņš vienkārši juta — ja sāks mani mācīt, es eksplodēšu,» dzidri smejoties, saka Aleksandra un brīdi vēlāk nopietni piemetina — uguns liesmiņas un enerģijas lādiņš abu dejotāju kopīgi vadītajās nodarbībās apmeklētājiem esot garantēti!

To apstiprina arī Valda teiktie vārdi: «Dejošana, manuprāt, ir kā jutekliska priekšspēle, kuru, apmeklējot deju nodarbības, gan vīrietis, gan sieviete var netikai iemācīties vai izkopt, bet arī visā to krāšņumā niansēti izbaudīt.»

Deju partnere kā sieva «Deju partnere profesionālo deju pasaulē ir kā sieva,»

nopietni paziņo Valdis un piemetina, ka esot pārliecināts — viņa sieva pavisam noteikti nebūšot dejotāja! Taujāts, vai labāku rezultātu dēļ tomēr vispareizāk nav apprecēties tieši ar savu deju partneri, Valdis pārliecinoši atbild: «Nē! Un

varu apgalvot, ka pārī ar Olgu (Valda tagadējā deju partnere Olga Bļinova. — G.L.) tas nenotiks, jo es šīs attiecības uztveru tikai un vienīgi kā biznesu.Mums abiem ir kopīgs mērķis,un esmu pārliecināts, ka daudz labāk mēs to sasniegsim, ja nebūsim kopā. Tas disciplinē. Mēs ļoti respektējam viens otru un neatļaujamies, piemēram, kavēt treniņu sākumu. Tad, kad tu satuvinies ar otru cilvēku, sākas visādi: «Zini, Olga, man vakar bija tik forša ballīte, varbūt šodien

patrenēsimies trīs stundas mazāk? Varbūt vispār neiesim uz treniņu!? Nu, tu taču arī vakar forši atpūties! Paguļam labāk mājās...» Uzreiz krītas rezultāts!

Un attieksme, attieksme un vēlreiz attieksme.» Labs mīlnieks labi dejo Izdzirdot jautājamu, kur ar Valdi var iepazīties, piemēram, vienkārša meitene no Liepājas,

puisis atplaukst smaidā: «Deju studijā! Viņai jānāk dejot pie manis un Sašas (Aleksandra Kurusova vēlāk apliecina, ka arī ar viņu puiši varot iepazīties tieši deju nodarbībās. — G.L.). Esmu no cilvēkiem, kas tic — ja ar otru var sadejoties, tad saskanēs arī visā pārējā... Šajā sakarā varu izstāstīt kādu stāstu. Salīdzinoši nesen man ļoti patika viena meitene. Pilnīgi traks pēc viņas biju un gana ilgu laiku mēģināju viņai tuvoties... Tajā brīdī, kad ar viņu pirmo reizi dejoju, sapratu, ka mums nesader! Tas nav tikai mans izdomājums.

To var apliecināt daudzi — ja ar cilvēku var sadejoties, saskanēs arī gultā... Varbūt neesmu tas labākais kandidāts, ar kuru meitenēm mēģināt testēt,

vai var sadejoties, jo beigās var sanākt, ka deru gandrīz visām. (Smiekli.) Taču es pavisam noteikti zinu, ka sievietēm patīk vīrieši, kas labi dejo. Un otrādi.

Turklāt tieši no sievietēm esmu dzirdējis neskaitāmus nostāstus par to, ka labi dejotāji esot arī labi mīlnieki. Jo, līdzīgi kā seksā, arī dejā ir jūtas un attieksme: ir svarīgi izjust otru, ir jāmāk ar viņu saspēlēties. Nesen man galvā iešāvās

doma: ja dejošanai «nogrieztu skaņu», bilde, kurā turpmākās minūtes nāktos noraudzītos, bieži līdzinātos seksam. Deja ir kā priekšspēle.»

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
lapsene 03.03.2009 14:25
mans sapnis ir kadaa jaukaa ritaa piecelties, atveert vipus un neredzeet Kurusovu...
pagaidaam izskataas ka jaasapnjo talaak :( :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss