Linga ar novēlošanos saņem Gada Balvu

Ar nelielu novēlošanos arī grupa "Linga" saņēmusi Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu par dziesmu "Gan", kas kā radiostaciju visvairāk atskaņotā, uzvarēja nominācijā Radio hits.

Linga ar novēlošanos saņem Gada Balvu
Komentāri[9] 27.02.2009 11:51

Latvijas Mūzikas producentu apvienības (LAMPA) birojā balvu grupai pasniedza dziedātāja Ella, klātesot LAMPA pārstāvjiem.

Dziesma-uzvarētāja nominācijā Radio hits tiek noteikta apkopojot Latvijas radiostaciju datus par visvairāk atskaņotajām dziesmām 2008. gadā. Citas pretendentes šoreiz bija "Ripoja akmens" (Andris Ērglis & "Cacao"), "Ja tikai tu uz mani paskatītos" ("Prāta Vētra"), "Mēs dzīvojam pasakās" (Ivo Fomins) un "Savādā" ("Otra puse").

Interesanti, ka kaut arī svinīgajā ceremonijā uz LNO skatuves "Linga" pēc balvas neieradās, ceremoniju grupas pārstāvji tomēr apmeklēja. Taču balva bijusi tik negaidīta, ka, īsi pirms ‘liktenīgās’ nominācijas izziņošanas, viņi devušies uz bufeti nedaudz atspirdzināties un zāle atgriezušies brīdi vēlāk, joprojām neko nenojaušot. Par priecīgo notikumu vīri uzzinājuši tika pēc vairākām stundām, jau afterparty banketā, kur ar patiesu prieku savu sasniegumu nosvinējuši. ‘Tas bija absolūti negaidīt un tādēļ jo patīkamāk,’ saņemot balvu atzina Gvido Linga. ‘Vispār tas ir super, ka mūsu 20. jubilejas gads ir sācies tik lieliski – vispirms Doremei.lv balva par leujpielādes rezultātiem, tagad – Gada balva! Paldies visiem faniem!"

Jāpiebilst, ka, gatavojoties pastāvēšanas 20. gadadienai, grupa šobrīd strādā pie jauna albuma, kurā jaunās skaņās būs dzirdami tas slavenākie sacerējumi, tai skaitā – daudzi leģendāri radio hiti!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
kokgazis 27.02.2009 21:36
Malacis!! taa tik turee!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss