ŠKUTĀNS un KURUSOVA atver kopīgu deju skolu

Dejotāji - Aleksandra Kurusova un Valdis Škutāns - uzsākuši kopīgu biznesu. Jau otrajā martā durvis vērs viņu deju skola.

ŠKUTĀNS un KURUSOVA atver kopīgu deju skolu
Komentāri[23] Bilžu galerija[1] 19.02.2009 10:00

"Pirms kāda laika tikos ar Valdi, un no viņa puses nāca piedāvājums atvērt kopīgu deju skolu," Vipi.lv stāsta dejotāja Aleksandra Kurusova.

 

Aleksandra ilgi nedomājot piekritusi. Izrādās, ka pirms pāris gadiem abi dejojuši vienā pārī. "Kopā dejojot kļuvām arī par Latvijas čempioniem. Sanāk, ka mēs viens otru pazīstam jau ļoti sen un kopā mums ir jautri," turpina dejotāja.

 

Kā uzskata Saša, tad no viņiem sanākšot labs tandēms un cilvēkiem nebūs jāgarlaikojas.

 

"Dejas māksla nesastāv tikai no dejošanas. Mācību procesā mēs komunicējam, jokojamies, notiek arī pozitīvas enerģijas apmaiņa. Tā ir arī sava veida relaksācija pēc smagas darba dienas," stāsta Aleksandra Kurusova.

 

Apmeklējot Aleksandras un Valda deju skolu ikviens no mums jutīšoties kā mājās. "Cilvēki pie mums varēs laiku pavadīt mierīgi - dejojot valsi. Būs arī iespēja iztrakoties karstasinīgas sambas ritmos," smaidot saka Kurusova.

 

Vairāk šeit: http://www.dejuklubs.lv/ 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [23] ››
Di-di 20.02.2009 19:47
PEC MANAAM DOMAAM TAS IR TIRI NORMAALI,BUUTU MAN IESPEEJA ES IETU UN MACITOS JO MAN LOTI PATIK DEJOT,TAS JAU NAU NEKAS KA VINJI VEELAS DOT CITIEM TO KO VINJI PASI PROT!!MALACI

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss