Monta ZUKE ar mīļoto vīrieti Valentīndienā apmeklēs erotikas festivālu

Viena no skaistākajām šova "Latvijas Princese" dalībniecēm Monta Zuke (18) savu otru pusīti cenšoties iepriecināt katru dienu.

Monta ZUKE ar mīļoto vīrieti Valentīndienā apmeklēs erotikas festivālu
Komentāri[44] Bilžu galerija[9] 14.02.2009 07:58

"Es savu mīļoto cilvēku cenšos iepriecināt katru dienu, kaut vai ar tik ikdienišķām lietām, kā garšīgas vakariņas, mīļu īsziņu vai atslābinošu masāžu pēc garas dienas," Vipi.lv atklāja Monta Zuke.

 

Montai tā neesot vienkārši akcija reizi gadā, kuras ietvaros noteikti jāizpilda banālais (rozes, konfektes, vakariņas) komplektiņš un pēc tam ar izpildīto pienākuma sajūtu jādzīvo līdz nākamajai "mīlestības" akcijai!

 

"Valentīndienā noteikti negribētu saņemt visādu materiālu un lieluma sirsniņas... Tā ir pārāk bezpersoniska attieksme, kas varētu mani pat aizvainot," turpina Monta.

 

Vismīļāko dāvanu Valentīndienā Monta saņēmusi no tuva cilvēka, ar kuru viņai bijušas tikai draudzīgas attiecības.

 

"Viņš man atsūtīja ar roku rakstīju vēstuli, kas ir liels retums mūsdienās. Tajā... tik skaisti, vienkārši un sirsnīgi atzinās jūtās! Klāt bija pielikts arī paša zīmēts zīmējums, kurā mēs abi skatāmies saulrietu. Šī dāvana man vienmēr paliks atmiņā," stāsta šova "Latvijas Princese" dalībniece.

 

Kā šoreiz tiks svinēta Valentīndiena? "Vēl nezinu un pat negribu to saplānot, vienīgais, jau nolēmām ar draugu apmeklēt erotikas festivālu "Erots 2009"!"


Jau ziņojām, ka Montas draugs ir futbolists Maksims Usanovs.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [44] ››
janis 23.04.2009 12:54
Fantastiski skaista sieviete...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss