Hokejists Laviņš līdz sievas ballītei tomēr atklibo

Viena no Latvijas seksīgākajām blondīnēm Jana Duļevska piedzīvojusi savu debiju uz teātra skatuves. Sarunā ar "Vakara Ziņām" Jana atklāj, ka arī dzīvē gribētu, lai visi strīdi atrisinātos tik raiti, kā tas notiek uz skatuves.

Hokejists Laviņš līdz sievas ballītei tomēr atklibo
Komentāri[22] Bilžu galerija[2] 14.02.2009 13:47

Dailes teātra izrāde "Rīga—Dakara" uz vienas skatuves savedusi kopā divu dažādu paaudžu humoristus — Janu Duļevsku un Jāni Jarānu. Visas izrādes laikā uz skatuves ir tikai viņi vien, taču skatītāju smiekli un skaļie aplausi pirmizrādes laikā apliecināja, ka režisora iecere ir izdevusies. Lai arī Janai šī ir debija uz lielās skatuves, Jarāns nemēģināja "iznest cauri" savu nepieredzējušo kolēģi. "Protams, viņš pasmējās, ja es aizmirsu tekstu vai mēģinājumos kaut ko nepareizi izdarīju, bet uz skatuves viņš mani ļoti atbalstīja," stāsta Jana. Viņa vēl neesot tikusi skaidrībā, vai spēlēt uz teātra skatuves padodas vai tomēr ne. "Es domāju, pēc kādas trešās izrādes es to varēšu pateikt," atjoko Duļevska.

Lielākais stress jaunajai aktrisei bijis ģenerālmēģinājumā, kad izrādi ieradusies skatīties māte un māsa. "Es biju ļoti uztraukusies, jo mana ģimene sēdēja skatītājos un es to zināju. Arī pirmizrādē bija uztraukums, bet tas bija daudz citādāk," atklāj Duļevska. Pēc pirmizrādes notiekošajā ballītē Janai laiku kavēja māsa, bet vēlāk atbrauca arī vīrs — hokeja laukumā traumu guvušais un tāpēc joprojām klibojošais Laviņš. Hokejists savainotās kājas dēļ uz pašu izrādi nebija spējis atnākt, bet uz ballīti ieradās ar dēlu Martinu Duļevsku. Abi Janas vīrieši viņai pasniedza rozi un, mīļi sabučojuši, devās apsveicināties arī ar Jāni Jarānu un viņa sievu. Jāpiebilst, ka Martins nenoliedzami ir īsts tēva dēls — gan pēc ārējās līdzības, gan arī pēc uzvedības.

Kā novēroja "VZ", par godu pirmizrādes ballītei Rodrigo bija metis malā kruķus — vēl pirms dienas viņš "Arēnā Rīga" bija manāms ar tiem. Pavisam nesen Laviņš iemēģinājis arī treniņus uz ledus, bet spēlēt pagaidām vēl nevarēs. Arī Rodrigo gaita joprojām ir visai pastīva. Savainojumu hokejists guva Rīgas "Dinamo" mačā pret Jaroslavļas "Lokomotīvi".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
jana 2 17.02.2009 05:55
A es curaaju biksees par sho superiigo gimeniiti! Lai vinjiem veicas, bubuciishiem! Utji mutji! Miilulishi...
Veeee
Vemiens naak...
Jana beidz te drukaat, neviens jau par tevi cits te nerakstiitu.
Jana Dulevska ar pelu suudu lieluma actinjaam, ai ku miilji. Un nedaudz iesciibam veel, bet til miilja gimeniite. :)))))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss