Kuri ir Latvijas neseksīgākie vīrieši? TOP 10

Laiku pa laikam medijos tiekam iepazīstināti ar dažnedažādiem topiem – stilīgākā slavenība, iekārojamākais aktieris, seksīgākā dziedātāja, un tā bez sava gala. Šie rezultāti tiek gūti tieši no parasto mirstīgo ļautiņu atdotajām balsīm par konkrētajiem personāžiem.

Kuri ir Latvijas neseksīgākie vīrieši? TOP 10
Komentāri[94] 27.01.2009 08:00

Bet…cilvēks jau nebūtu cilvēks, ja neļautos dažādām dauzonībām un cilvēciskām vājībām. Balvas mēdzam pasniegt ne tikai labākajiem, gudrākajiem, skaistākajiem, iekārojamākajiem un seksīgākajiem, bet arī muļķīgākajiem, bezgaumīgākajiem un apnicīgākajiem. Par pierādījumu tam kalpo tā pati Zelta avene - par briesmīgākajiem sasniegumiem kinomākslā, vai Bambusa balva sliktākajiem popmūzikas darboņiem tepat Latvijā.

Interneta portāls pieaugušām meitenēm espati.lv nolēma iesaistīties mazā eksperimentā un veikt aptauju savu lasītāju vidū, jautājot – kuri, jūsuprāt, ir neseksīgākie Latvijas pazīstamie vīrieši? Un tātad, apkopojot dāmu pausto viedokli, mēs ieguvām šādus rezultātus:

Par Latvijā neseksīgāko mūziķi tika atzīts skandāliem apvītais dziedātājs  un grupas Z-Scars solists Andris Kivičs. Sīkākus komentārus no aptaujātajām sievietēm gan nesaņēma, bet pēc mūsu domām par iemeslu nesimpātijām varētu kalpot gan agrāk presē atspoguļotās Kiviča personīgās dzīves peripētijas, gan daiļā dzimuma gaume, kur muskuļotu un izteikti vīrišķīgu ķermeņu vietā dāmas dod priekšroku smalkākas miesasbūves vīriešiem. Jāatzīst, šis lēmums nebija vienbalsīgs, tūlīt pa pēdām Andrim seko Borowa MC dalībnieks un radio balss Aigars Runčis.

 Aktieru vidū par neseksīgāko atzīts ilggadējais Dailes teātra skatuves mākslinieks un Hameleonu rotaļu vīriešu kārtas varoņu balss ieskaņotājs Harijs Spanovskis. Lai cik tas dīvaini neliktos, viņam pakausī elpo dažādos topos par seksīgāko un pievilcīgāko atzītais aktieris Ģirts Ķesteris. Bet šim fenomenam atrodama arī pozitīvā puse – tas nozīmē, ka Ķesteris sieviešu publiku pilnīgi noteikti vienaldzīgu neatstāj.

Sportistu vidū ar vismazāko seksuālo pievilcību, pēc dāmu domām, apveltīts bokseris-basketbolists Kaspars Kambala. Iespējams, atturīgās latviešu sievietes nav pieradušas pie tik liela auguma agresīva izskata vīriešiem. Par to lieciena arī paša Kambalas otrās puses izvēle – viņa dzīvesbiedre kārtējo reizi ir svešzemniece. Un arī šeit daiļā dzimuma lēmums par neseksīgākā titula ieguvēju nav bijis tik viennozīmīgs. Otro vietu dala motosportists Jānis Vinters ar spēkavīru Raivi Vidzi. Var jau būt, ka sievietes nokaitinājusi abu sportistu uzdrošināšanās iesaistīties sev pavisam svešos lauciņos, piedaloties dziedāšanas un dejošanas šovos, kur gan Jānim, gan Raivim pat izdevās plūkt uzvaras laurus.

Kategorijā neseksīgākais TV & Radio cilvēks visvairāk balsis ieguvis raidījuma Degpunktā vadītājs Kārlis Seržants. Īpatnēja liekas Seržanta runas maniere, stāstot par dažādām pasaules kataklizmām un traģēdijām valstī. Šķietami līksmā un  uzmundrinošā tonī ar dīvainiem kāpumiem un kritumiem balss intonācijā Kārlis mums stāsta, kā apzagta un piekauta pastniece, smagi avarējis auto vai no trešā stāva izmests bērns. Visdrīzāk, tas mūsu skatītājās izraisa dziļu neizpratni un šausmas. Tikai vienu pakāpienu zemāk pakāpies Kārļa Seržanta televīzijas kolēģis un raidījuma TOP 10 vadītājs Haralds Burkovskis.

 

Starp uzņēmējiem par neseksīgāko atzīts Latvijas hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans.

Un beidzot esam nonākuši līdz pēdējai nominācijai, proti, neseksīgākais Latvijas politiķis. Ar nospiedošu balsu pārākumu šo titulu iegūst bijušais ministru prezidents Aigars Kalvītis. Jāpiebilst, ka Kalvītis ir dubultais šā topa uzvarētājs, jo pēc aptaujas rezultātu apkopošanas tapa skaidrs, ka Aigars Kalvītis kļuvis arī par visas Latvijas neseksīgāko pazīstamo vīrieti.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [94] ››
DONORS 18.02.2009 09:25
Smieklīgs TOPS :D :D :D ja nav ko rakstīt tad labāk nerakstiet..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss