AISHA: "Par to, ka nenotiks Eirovīzija, godīgi pateikšu - baigā škrobe"

Šī bija retā reize, kad Jaungadu Aiša sagaidīja mājās: ar krievu stila ballīti, ar milzīgu galdu un daudziem ēdieniem — ar "šubu", žāvētu vistu, pildītām olām un tā tālāk.

AISHA: "Par to, ka nenotiks Eirovīzija, godīgi pateikšu - baigā škrobe"
Komentāri[23] 07.01.2009 10:08

"Sanāk draugi, un mēs svinam!" līksmo spriganā būtne. "Kopš es darbojos mūzikas lauciņā, šis ir pirmais gads, kad man ir brīvs Jaungads — nav jāstrādā, un par to es esmu ļoti priecīga." Jaungada dāvanas gan nebija paredzētas — tās Aiša ar māsu pagatavoja Ziemassvētkos. Viņa atklāj: "Mums bija dažādu krāsu glazūras, cepām piparkūku cilvēciņus, rotājām un dāvinājām saviem tuvajiem — tā ļoti individuāli."

Bet kā Aišai ar nākamā gada plāniem?

"Par savu nākamo gadu pagaidām vēl neko nezinu — neesmu lasījusi horoskopu. Bet tā īpaši, domāju, arī neiespringšu — parasti jau visi kaut ko riebīgu pasaka un uzskata, ka mums šobrīd ir krīze... Nē, nu ir jau, bet tas nav iemesls, lai nokārtu degunu un apstātos savos darbos. Arī es mēģināšu pielāgoties situācijai un strādāt — gan jau viss būs kārtībā! Jā, par Eirovīziju... nu bija man škrobe, godīgi pateikšu.

Taču tagad esmu samierinājusies, ka tā ir un tur neko nevar darīt... Tomēr īstenībā žēl. Tā enerģija, ko biju paredzējusi Eirovīzijai, būs laikam jāizlieto kaut kā citādāk, bet mērķu lapa man vēl nav sarakstīta — māsa parasti tādu raksta. Domāju, arī man vajadzētu šoreiz tādu izveidot. Kādus mērķus nospraudīšu? Nu, tad jau redzēs. Es parasti nemēdzu bārstīties ar saviem plāniem un sapņiem, iekams neesmu kaut nedaudz kaut ko jau apdarījusi. Mērķu lapa nav obligāti ne pie sienas jāpiekar, ne zem matrača jāpabāž — galvenais ir nolikt vietā, par kuru laiku pa laikam atceries un kur reizēm ieskaties.

Ko es noteikti izdarīšu jaunajā gadā — aizbraukšu uz Milānu. Jau janvāra beigās — uzreiz pēc "Muzikālās bankas" un savas dzimšanas dienas laižos prom atpūsties! Vai ar kādu kopā —to neatklāšu. Negribu runāt par jūtu dzīvi — mums jau vienmēr kaut kas sirdī iekrīt, bet vairāk par to arī neteikšu. Gan jau kādreiz viss notiks pats no sevis.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [23] ››
Valdis Zatlers 08.01.2009 10:25
Mazinjaa :))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss