10 gadu vēsture. Kā izskatījās skandalozā Anete Sončika PIRMS plastiskajām operācijām? UNIKĀLI FOTO

Foto pirms plastiskajām operācijām. Kā arī iespaidīgākie 2008.gada kadri ar ballīšu karalieni. Mediju radītā varone Anete Sončika piedzīvojusi milzu popularitāti, taču arī kaudzi kritikas, neveiksmes un likstas.

10 gadu vēsture. Kā izskatījās skandalozā Anete Sončika PIRMS plastiskajām operācijām? UNIKĀLI FOTO
Komentāri[93] Bilžu galerija[26] 23.11.2018 08:58
Mediju radītās pseidoslavenības Sončikas parādīšanās 2008. gadā sacēla īstu vētru: VIPI lasītāji bija jau ievērojuši, ka rakstu sērijas par Aneti, allaž ierindojušās nedēļas un mēneša TOPos. Sončika mega populāra. Viņa ir zvaigzne un slavenība pie Latvijas šovbiznesa debesīm - to nevar noliegt!

Anete Sončika - skaista meitene vai neveiksminiece?

No vienas puses ļoti žēl Aneti, jo 2008. gada epiteti viņas virzienā raidīti pat īpaši nežēlīgi un drausmīgi nekorekti: "transvestīts ar parūku,  zilonis porcelāna servīžu muzejā [par deju šovā], vienkārši briesmīga, izcūkojusi savu ārieni" utml.

Visvairāk Anetei tiek pārmestas neskaitāmās plastiskās operācijas, kuru dēļ viņa ir sagandējusi, nevis uzlabojusi savu izskatu.

Anetei šī raksta tapšanas laikā, 2009.gadā, ir 26 gadi un, lūk, fotogalerija, kā viņa izskatās pēc silikoniem

Pirms operācijām 2000.gadā Anete izskatījās šādi (17, 18 gadi) - 

2008.gadā -

Anetes  popularitāte īpaši augsta kļuva pēc dejas šovā Dejo ar zvaigzni 2, kurā viņai bija viešņas statuss. Sabiedrība nebija žēlīga - tika kritizētas kustības un izskats. Tika jautāts kādēļ pavadītas ilgas dienas un naktis deju mēģinājumos, bet rezultāta nav...

Taču Sončikas uzstādītais mērķis - zīmēties un kļūt par zvaigzni - bija sasniegts. Par viņu runāja, viņu apbrīnoja. Viņu aprunāja un kritizēja, slavēja un nosodīja.

Protams, ka zvaigznes ir neaizsargātas no ļaužu kritikas interneta telpā. Taču Sončikas gadījums ir fenomens, jo komentē pat tie, kuri citkārt to nedara. Cilvēku šoks par meitenes izskatu licis izteikties pat nečatotājiem un komentu neatbalstītājiem. Ikvienā rakstā tiek apspriests silikons vaigos, krūtīs un uz lūpām. Dabiski, ka cilvēka cieņu aizskarošie komentāri gan Vipi.lv, gan citos portālos tiek dzēsti. Taču Sončikas gadījumos, šķiet, būtu jādzēš 90 procenti komentāru.

Pagājušais gads Sončiku nav lutinājis. Viņa nav vairs kopā ar savu draugu eksmiljonāru Oskaru Barševski, jo puisis ir bankrotējis. Kopš šīs šķiršanās, par Aneti vairs nav zināms nekas. Vai zvaigzne noriet?

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [93] ››
Uldis Daugavietis 26.11.2018 14:49
Vai péc piena kombinâta...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss