"ASK Rīga" var skart finansiālas problēmas - komandas galvenie atbalstītāji grasās būtiski samazināt atbalstu, šonedēļ rakstīja laikraksts "Dienas Bizness".

"ASK Rīga" vadība plāno pārskatīt daudzas izmaksas, un tiek meklētas iespējas ietaupīt līdzekļus. "Piemēram, dalība Eirokausos finansiāli izmaksā ļoti dārgi, bet atdeve no tā ir niecīga. Komanda gan kausā līdz šim startējusi diezgan veiksmīgi," komandas ģenerālmenedžeris Visvaldis Klintsons uzsvēra, dodot mājienus, ka "ASK Rīga" varētu arī atsaukt dalību no Eiropas kausa izcīņas turnīra.

Šobrīd vienīgais atbalstītājs, kas vēl nav pateicis, ka samazinās vai pārtrauks atbalstu, ir "Parex banka". Vairāki šos procesus pārzinoši cilvēki norāda, ka "Parex", visticamāk, nevarēs atļauties atbalstīt basketbola klubu līdzšinējos apmēros, jo "tiek taupīts katrs lats". "ASK Rīga" šobrīd paši nezina, ar kādu finansējumu komanda var rēķināties, jo neesot skaidrības no pašreizējiem atbalstītājiem.

""Parex" gadījumā banka esošajā izskatā darbojas tikai dažas dienas - skaidrs, ka šobrīd jaunajai bankas vadībai ir svarīgāki jautājumi risināmi nekā basketbols, tomēr mēs ceram, ka banka paliks ar mums un turpinās atbalstīt basketbolu," norādīja Klintsons.