Skandalozā Slaktera video intervija no interneta izņemta; Noskaties šeit!!!

Plašu rezonansi izraisījušā finanšu ministra Ata Slaktera (TP) sniegtā video intervija mediju koncernam Bloomberg vairs nav atrodama ne aģentūras mājas lapā, ne video portālā YouTube, pārliecinājās Diena. Bloomberg mājas lapā tagad lasāmas vien teksta ziņas par A.Slaktera teikto par Latvijas ekonomisko stāvokli.

Skandalozā Slaktera video intervija no interneta izņemta; Noskaties šeit!!!
Komentāri[25] 10.12.2008 16:06
Intervijā bija redzams, ka A.Slakteris meklē angļu valodas vārdus, aizmirst jautājumu un tieši neatbild uz žurnālistes jautājumiem. Šī A.Slaktera intervija radīja plašas diskusijas sabiedrībā par finanšu ministra kompetenci. Dienas aptaujātie komunikāciju eksperti atzina, ka ministra palīgiem būtu bijis A.Slakteri intervijai labāk jāsagatavo, jo jautājumi ir bijuši prognozējami.

Finanšu ministrija jau iepriekš pauda viedokli, ka žurnāliste nav rīkojusies ētiski, jo pārkāpusi vienošanos, ka intervija ar A.Slakteri tiks pārraidīta tikai rediģētā veidā. Tas tāpēc, ka intervija notika angļu valodā, lai arī bija pieteikts, ka tā notiks latviski.

Kā trešdien Dienai sacīja finanšu ministrijas preses sekretāre Diāna Bērziņa, pēc intervijas publiskošanas viņi sazinājās ar Bloomberg vadību Ņujorkā un informēja, ka “pirms intervijas nebija vienošanās par to, ka Bloomberg izvietos savā mājas lapā visu intervijas darba materiālu”. Bloomberg esot atbildējis, ka šāda vienošanās nebija nepieciešama, taču izlēma video materiālu no savas mājas lapas tomēr izņemt. “Saistībā ar pārraidīto TV3, mēs nebijām atļāvuši izmantot mūsu materiālu. Acīmredzot viņi pārraidīja intervijas fragmentus bez atļaujas, ko portālā YouTube bija ievietojušas trešās personas. Mēs esam sazinājušies ar YouTube un lūguši viņiem izņemt no portāla visus intervijas fragmentus”, teikts Bloomberg oficiālajā atbildē Finanšu ministrijai, ko Dienai darīja zināmu D.Bērziņa.

Pašlaik video var noskatīties šeit


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
aija 18.12.2008 14:13
es nekad nerakstu komentārus internetā, bet tas ir vienkaarsi neizturami, ka politikji vispar neapzinaas, ko dara! Tagad jau saaku briiniities - kas notiek Latvijaa... vai tiesam bus jaagriezas pec palidzibas pie Zviedrijas?
Mani tracina, ka politiki ir tik DUMJI, ka nesaprot, ka ir kaut kas jaadar nevis tikai jāvāvuļo!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss