"Prāta Vētras" Kaupera laimes formula

"Es neko daudz dzīvē nemāku. Es māku domāt, māku gaidīt un māku gavēt." Esmu sapratis, ka ar šīm prasmēm nevar kļūdīties attiecībā uz sevi," citējot H. Hesi, saka "prātinieks" Renārs Kaupers.

"Prāta Vētras" Kaupera laimes formula
Komentāri[11] 09.12.2008 14:00

"Pēdējā laikā bieži pārvietojos ar riteni. Braucot uz Pārdaugavu, es lēnām dodos cauri Vecrīgai, izbaudu parkus, tiltus, celiņus. Man ļoti patīk Rīga. Tepat parkā uz riteņbraucēju celiņa ir uzrakstīts: "Ritmu nosaki tu pats. Nesteidzies!" Viedi vārdi."

Pauze ar draugiem

"Lai nonāktu tuvāk sev, nav vajadzīgs vairāk informācijas, drīzāk vajag ieturēt pauzi. Kad dzīve tuvosies beigu punktam, atcerēsimies mirkļus, kad bijām laimīgi kopā ar savu ģimeni, draugiem, pie dabas, nevis to, kā skrēju, nesos, vēlos, nepaspēju... Es mēģinu sevi piebremzēt skrējienā un katru dienu emocionāli un garīgi uzlādēt ar labu mūziku, filmu, teātra izrādi, grāmatu."

Mīļas lietas ar garšu

"Agnese ir malacis, un es viņu apbrīnoju. Manā uztverē stilistam vispār ir nenormāli grūts darbs — staigāt pa veikaliem un piemeklēt modeļiem tērpus. Agnese savukārt brīnās par to, ko es dažreiz uzvelku mugurā. Manā stilā nedominē šikas lietas no izcilu brendu veikaliem, bet mīļas drēbes, tā teikt — ar garšu un smaržu. Pucēties man nepatīk, uzvalku velku reti, pārsvarā man mugurā ir jaciņa, džinsi un T krekls."

Rīta skrējiens laimei

"Valts Pūce ir mans mīļākais komponists, un viņam ir dziesma ar vārdiem "Ja no upes izlēktu sidraba zivs un prasītu — ko tu vēlies? Es vēlētos katru vakaru aizmigt tik laimīgs, kā šodien cēlies!" Tas ir par mani. No rītiem es jūtos labi — parasti skrienu kādas 15 minūtes pa parciņu, tad pavingroju, un diena ir jauki iesākusies.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Paula 11.12.2008 21:53
Pēdējā laikā sācis braukt ar riteni? Es kā reiz beidzu, braukt pa ledu un kupenām ne vienmēr ir patīkami...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss