TV dīvai Maijai SILOVAI problēmas ar alkoholu?

Šova "Paldies Dievam, piektdiena klāt!" viena no šarmantākajām vadītājām Maija Silova pēdējā laikā arvien vairāk attālinās no modes pasaules, lai gan tieši viņa izklaidēja Rīgas modes nedēļas atklāšanas ballītes viesus.

TV dīvai Maijai SILOVAI problēmas ar alkoholu?
Komentāri[139] Bilžu galerija[3] 04.11.2008 08:00

"Maija Silova kļuvusi ļoti prasta, bet Rīgas modes nedēļas atklāšanas ballīti vadīja manāmi iereibusi," Vipi.lv atklāja anonīms informācijas avots.

Iespējams, ekonomiskā krīze skārusi arī vienmēr pozitīvi noskaņoto TV dīvu.

Vērīgāk aplūkojot Maijas Silovas fotogrāfijas, patiešām rodas iespaids, ka viņa ir rūpju nomākta.

Melnās zeķubikses un pārāk gaišā ādas krāsa viņas seju šoreiz padarījušas sausu un nebaudāmi nelaimīgu. Grūti nepamanīt arī sievietei tik nepieciešamo krēmveida tekstūras maskējošo krēmu.

Varbūt Maija aizmirsusi arī lūpu zīmuļa nozīmi? Simpātiskā blondīne acīmredzot domā, ka viņas lūpām nav ideāla forma, tāpēc noskumusi un ar lūpu zīmuli, kā arī krāsu tās padarījusi pārspīlēti pilnīgākas.

TV dīvas skatiens pasaka daudz vairāk par vārdiem... Pat ja viņa nāk no smalkām buržuāzijas aprindām, kur augsti tika vērtēta māksla kontrolēt savu sejas izteiksmi, šoreiz Maijas sejas izteiksme ir pārāk mākslīga. Te nav ne īstu skumju, ne prieka. Seja atstāj kaut kādu dīvainu falšuma un neizprotamības iespaidu.

Nogurums, nelaimīga mīlestība, problēmas darbā, bet varbūt viņu depresijā iedzinis samēra neveiksmīgais projekts "Paldies Dievam, piektdiena klāt!"?

Pēc visa spriežot, Maija šobrīd atrodas īstā ceļa meklējumos...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [139] ››
minkucs 10.12.2008 11:45
kas šito murgu sarakstījis?? kaut kāda caurkritusi vizāžiste? idiotisms.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss