Izstāde Baltic Beauty 2025 oktobra beigās aicina uz skaistuma meku Ķīpsalā!

Mūžībā aizsaukta izcilā aktrise, skatītāju iemīļotā BURKĀ kundze

Sākusies iepriekšējā parakstīšanās uz grāmatas „Pret likteni stāvēdami” pirmajiem diviem sējumiem

Lato Lapsa pārbijies līdz nāvei un aizbrauc no valsts! Grāmata par Karginu nebūs

Lato Lapsa pārbijies līdz nāvei un aizbrauc no valsts! Grāmata par Karginu nebūs

Žurnālists-detektīvs ar kuģi dodas Antarktīdas virzienā; braucienā esot ieguldīti vairāk nekā 10 tūkstoši dolāru. Vipi.lv versija, ko apstiprinājis arī kāds Lapsam tuvu stāvošs cilvēks: šādus lielus līdzekļus Lapsa, visticamāk, ieguvis apmaiņā pret solījumu no grāmatas rakstīšanas atturēties.

28.10.2008 14:01

Komentāri [52]

Lapa:  1  2  3 Uz rakstu ››
starp citu 03.11.2008 23:45
šīs baumas izplatīja ar inbox e-pastiem, bet IP adrese bija paša Baltic Screem adrese
bez cieņas 04.11.2008 12:29
Es gan uzskatu, ka Lato Lapsa apkauno žurnālisus, viņa publikācijas ņirb no neprecīzas informācijas, nepārbaudītiem faktiem un personiskajiem pieņēmumiem. Neobjektīva informācija tiek pasniegta kā absolūtā patiesība. Lai tik brauc un jo tālāk, jo labāk, nāks jauni un profesionāli cilvēki.
DVZ 04.11.2008 19:23
nez kāpēc man liekas ka vipii.lv ar viņu nav draugos kādu personīgu iemeslu dēļ :D:D:D Čalis divas grāmatas uzrakstījis, naudiņu sapelnījis.. normāls atvaļinājums viņam! Tas viss ir fufelis. Viņš vsmaz cīnās ar prāta invalīdiem.. ar ko cīnās vipii?????????? :)

Komentāri [52]

Lapa:  1  2  3 Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Komentāri[]

Mēneša VIDEO

Play
Komentari[]

Mēneša GALERIJA

Komentari[]

Mēneša KOMENTĀRS

Vēl nupat bija televīzijā... Pēkšņi aizsaulē devies sociologs, Latvijas Fakti vadītājs Aigars Freimanis

autors:Anna
komentars: Neticama pļauja iestājusies. Līdzjūtības tuviniekiem..