Verpakovska braukā ar sava mīļākā- Kisiela auto un novieto to invalīdu stāvvietā

Beidzoties TVNET pseidoinvalīdu tvarstīšanas pirmajai sezonai, mūsu slinkākie, tusnīgākie un nekaunīgākie līdzpilsoņi acīmredzami atslāba. Un pilnīgi velti: lasītāji joprojām iesūta pietiekami daudz fotoattēlu ar visdažādākajiem „invalīdu vāģiem”, no kuriem dažus reizē ar viņu biezajiem īpašniekiem ir vienkārši neiespējami nepieminēt.

Verpakovska braukā ar sava mīļākā- Kisiela auto un novieto to invalīdu stāvvietā
Komentāri[68] Bilžu galerija[4] 28.10.2008 11:17

Dīvaini izklausās pazīstamā dzeltenās preses varoņa, uzņēmuma „Naftimpeks” līdzīpašnieka un ilggadēja Latvijas miljonāru saraksta subjekta Raimonda Kisiela skaidrojumi par viņa uzņēmumam piederošu zilu „Mitsubishi Lancer Evolution” ar valsts reģistrācijas numuru NB-11, kas jau atkal, spriežot pēc TVNET lasītāja iesūtītām fotogrāfijām, bijis novietots invalīdu stāvvietu iezīmējošā zonā. (Foto redzamā blakus novietotā „Volkswagen” „invalīdu vāģa” ar numuru HF-207 īpašniece ir „Volkswagen” tirgotāja Baltijas valstīs – SIA „Auto Group Baltic”, kuras vadītājs Mihaels Špehs aizvadītajā nedēļā tā arī nekādi nespēja noskaidrot, vai kustību spējas zaudējis viņš pats vai kāds no padotajiem.)

R. Kisielam dīvaina šķita pat iespēja, ka viņa automašīna, lūk, varētu būt novietota kādā nevietā: „Jā, es pats ar šo mašīnu braucu, kā arī mans šoferis. Kur ir novietota invalīdu stāvvietā? Es tā nekad nedaru. Varbūt mana draudzene braukusi ar bērnu? Nu kā, viņai ir divgadīgs bērns, varbūt tādēļ. Es pats ļaunprātīgi invalīdu stāvvietas neizmantoju. Es varbūt ļaunprātīgi nolieku zem zīmes „apstāties aizliegts”, bet nekad invalīdu stāvvietās. Ja tā ir gadījies, visi taču ir cilvēki. Varbūt par kaut ko citu domāju. Visi cilvēki taču var kļūdīties...”

Kas to zina, vai R. Kisiela pieminētā draudzene varētu būt tais pašās fotogrāfijās redzamā ap „invalīdu „Evo”” naski tipinošā būtne, kas ļoti atgādina Liepājas mēra meitu un futbolista Māra Verpakovska oficiālo dzīvesbiedri Baibu Verpakovsku. Toties daudz lielāka skaidrība ir par citu automašīnu, kura TVNET lasītāja atsūtītā fotogrāfijā redzama, lepni novietota pa veselām divām invalīdu stāvvietām: „Baltic Screen” datu bāze rāda, ka „Porsche Cayenne” ar valsts numuru FH-9 turētājs varētu būt bezgala svarīgs cilvēks – „Parex bankas” otra lielā līdzīpašnieka Viktora Krasovicka brālis Felikss. Tikai, ak, posts, banka neparko nevēlējās atklāt, kādi baisi kustību traucējumi tik negaidīti piemeklējuši naudīgā kunga ģimenes locekli.

Fotogalerija

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [68] ››
PATS PATS 31.10.2008 17:36
Vispār jau raksta autori varētu rūpīgāk apskatīt fotogrāfiju, kur ĻOTI LABI ir redzams, ka Baibas noliktais auto nemaz NAV invalīdu stāvvietā !!!! Jā viņa ir pārkāpusi noteikumus un auto nolikusi pie dzeltenās līnijas BET NE INVALĪDU STĀVVIETĀ !!!!
Tā ka nav ko te fufeli gaudot !!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss