TV3 "Bez tabu" kritizē Ellu par viņas plāno maciņu

Ella ar TV3 raidījuma Bez tabu iedoto "plāno maciņu", mēģinot iztikt ar medmāsas palīga naudiņu, "labi iekārtojusies", jo svētdien pat nav iztērējusi ne santīma - ziņo pirmdienas raidījums "Bez tabu laiks".

TV3 "Bez tabu" kritizē Ellu par viņas plāno maciņu
Komentāri[119] 28.10.2008 00:02

Atšķirībā no Kaspara Kambalas, kurš iepriekšējā nedēļā atteicās no kāda pasākuma laikā „uzsauktajām” kopīgajām vakariņām, Ella Tallinas tūres laikā, kad sestdienas vakarā tika klāts galds, gan nosacīja, ka jūtas neērti... tomēr notiesāja visu ēdamo.

 

Svētdien viņai patiesi naudiņu nenācās tērēt, jo jaunā māksliniece no rīta tika pabarota Tallinā, atbraukusi tika aizvesta uz klubu Essential, klubā uzcienāta un sarunāja kolēģi, kas viņu aizveda mājās.

 

"Bez tabu" veidotāji mazliet skeptiski raugās uz šādu iztikšanu, jo diez vai tas ir īsti godīgi. Medmāsas palīdzi Astrīdu Kāpostiņu gan neviens caurām dienām nebaro un necienā ar kafiju. Pārvietojas viņa kājām vai ar sabiedrisko transportu.

 

Toties uzteicama ir Ellas spēja apģērbties, jo par 15 latiem viņai vajadzēja nopirkt visu nepieciešamo apģērbu. Ella, protams, devās uz „humpalām” un veiksmīgi salasīja apģērba gabalus.

 

Tikmēr Bērnu klīniskās slimnīcas intensīvās terapijas nodaļas medmāsas palīdze Astrīda Kāpostiņa izteica vēlēšanos apmainīties vietām ar Saeimas deputātu Daini Turlo, uzticot godātajam deputātam savu naudas maku.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [119] ››
Varbūt 05.11.2008 02:38
Tur jau var sarunāt ar draugiem, lai aizdod un pēc tam, kad šovs beidzas, tad naudu atdod :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss