Artmani uz kapiem vedis autovadītājs, kam par dzeršanu atņemtas tiesības (VIDEO)

Automašīnu "GAZ 53", ar kuru uz Pokrova kapiem veda mūžībā aizgājušo aktrisi Viju Artmani, vadījis Jūrmalas domes deputāts Māris Mežapuķe, kuram par ātruma pārsniegšanu atņemtas tiesības.

Artmani uz kapiem vedis autovadītājs, kam par dzeršanu atņemtas tiesības (VIDEO)
Komentāri[49] Bilžu galerija[8] 27.10.2008 09:19

Interneta vietnē www.collectivememory.tv izvietotajā videomateriālā V. Artmanes dēls Kaspars Dimiters stāsta, ka procesijā automašīna izmantota "speciāli, jo tas ir laikmeta simbols. Mēs dabūjām "GAZ 53", un to vadīja kolekcionārs M. Mežapuķe, kuram par dzeršanu noņemtas tiesības".

Šajā ierakstā, kurā viņš skaidro savas ģimenes attieksmi pret V. Artmanes bēru norisi, K. Dimiters uzskata, ka automašīnas lietošanu daudzi ir pārpratuši. "Visi pēkšņi kā stulbeņi – iet uz Jauno Rīgas teātri, skatās "Arsenālu" un avangarda filmas. Pēkšņi neko nesaprot. Zvana žurnālists, prasa: kāpēc gaziks, ne rolsroiss? (..) Tā bija pēdējā aktrises izrāde. (..) Trešdien bija skaista saulīte, visa Rīga apstājās, Brīvības iela slēgta. Brauc M. Mežapuķe bez tiesībām, ved karalieni, bet priekšā brauc mašīnas ar zilajām ugunīm."

Automašīnu kolekcionāru M. Mežapuķi divreiz 2006. gadā policija aizturēja par braukšanu pie stūres alkohola reibumā. Viņam uz gadu atņēma autovadītāja tiesības, un tās bija atjaunotas jau pērn, bet šogad M. Mežapuķe izdarījis citu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu. Kā informēja Jūrmalas reģionālās policijas pārvaldes priekšnieka palīgs Zintis Lācis, M. Mežapuķe šā gada 14. septembrī pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu Tukuma rajonā un viņam piemērots 200 latu naudassods, kā arī atņemtas braukšanas tiesības uz četriem mēnešiem.

Pēc K. Dimitera sievas Līgas vārdiem, M. Mežapuķe savulaik aktrisi vedis ar savām retro automašīnām. "Viņš to darīja aiz cieņas pret omīti," argumentē L. Dimitere. Atpakaļ no Pokrova kapiem automašīnu vadījis cilvēks ar derīgu autovadītāja apliecību.

Valsts policijas preses nodaļas priekšniece Sintija Virse informēja, ka cilvēks, kuram ir atņemtas autovadītāja tiesības, nedrīkst braukt arī šādā situācijā. "No cilvēciskā viedokļa skatoties, neviens viņu bērēs neapstādinās. Runa ir par viņa atbildību pret pārējiem," uzsvēra S. Virse. Viņa nezināja vēl teikt, vai policija fiksēs M. Mežapuķes piedalīšanos kā pārkāpumu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [49] ››
!!! 31.10.2008 11:14
Man žēl, ka tādu cilvēku izvadot viņu pavada tāda ažiotāža. Es to domāju tādā ziņā, ka visi kaut ko kritizē. Bet tā taču tomēr ir un paliek tuvinieku darīšana, kā izvadīt. Mums gar to nav nemazākās daļas. varbūt tāda bija viņas vēlēšanās!??

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss