Basketbolistiem jauna mode - nomainīt blondīnes pret brunetēm

Blondo daiļavu ēra pie latvju basketbolistu sāniem, šķiet, pamazām tuvojās beigām — arvien biežāk sportisti sev izvēlās tumšmatainas draudzenes. Augumā raženie Andris Biedriņš un Kaspars Kambala sev noskatījuši izteiksmīgas brunetes, arī Armands Šķēle pēc šķiršanās ar blondo Madaru Grīnbergu priekšroku devis tumšmatei.

Basketbolistiem jauna mode - nomainīt blondīnes pret brunetēm
Komentāri[69] 27.10.2008 08:32

Līdz šim Latvijas labāko basketbolistu sirdsdāmas spēja atšķirt tikai īpaši trenētas acs īpašnieki (lasīt Latvijas basketbolistiem līdzīga gaume izvēloties sievas) — praktiski visas kā viena bija (un daudziem arī ir) blondīnes. Savu gaumi nav mainījuši brāļi Valteri — gan Kristapa sieva Signe, gan Sanda jaunā draudzene Agate Kauliņa ir blondīnes, bet nu daži bumbotāji sāk izvēlēties draudzenes arī ar citu matu krāsu.

Piemēram, Kaspars Kambala pa Rīgu rokrokā pastaigājas ar simpātisko tumšmati Tifāniju, kura izceļas ar spāņu sievietēm raksturīgajiem sejas vaibstiem. Abi mīlnieki kopā apmeklē dažādus pasākumus, kā arī cītīgi seko līdzi notikumiem basketbola spēlēs. Esot kopā ar savu mīļoto sievieti, Kaspars ir smaidīgs un, cik novērots, jūtas visai brīvi.

Ja Kambalam arī iepriekšējā simpātija (pagaidām vēl oficiāli sievas statusā esošā Džesika) bija tumšmate, tad NBA komandas "Golden State Warriors" basketbolists Andris Biedriņš iepriekš bija kopā ar tipisku blondīni — Sanda Valtera bijušo sievu Katrīnu. Nu viņš acis metis uz tumšmatainu meiteni, savu uzmanību veltot Egitai Volksonei, ar kuru, pēc neoficiālas informācijas, iepazinies klubā "Essential".

 

Pavisam nesen ar tumšmati pie sāniem sabiedrībā parādījies arī basketbolists Armands Šķēle, kurš kārtējo un jau nez kuro reizi izšķīries no šova "Latvijas Princese" dalībnieces Madaras Grīnbergas. Vēl pavisam nesen Šķēle uz pasākumiem devās vai nu vienatnē, vai kopā ar draugiem, taču, dodoties sveikt dzimšanas dienā izteiksmīgo krūšu īpašnieces Anetes Sončikas jaunāko brāli Jāni, basketbolists līdzi bija ņēmis tumšmataino Evu Znotiņu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [69] ››
... 28.10.2008 19:06
Annija Tumasevska Janicenoka draudzene un Jekabsone Agnese ar Kalvi draudzejas!Visas vel izlases laika kopa pa Liepaju dzivojas!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss