Lelde pamatīgi nokaitinājusi MADARU

Pēc sestdienas pārbaudījuma, kura laikā meitenēm vajadzēja pārliecināt, cik labi viņas pārzina smalkās manieres, vislabākos rezultātus uzrādīja Madara un Sabīna.

Lelde pamatīgi nokaitinājusi MADARU
Komentāri[187] 07.10.2008 10:57

Kad meitenes izvēlējās vakariņām atbilstošākās kleitas, daiļās būtnes devās uz restorānu "Orizzonte", kurā viņas sagaidīja etiķetes speciāliste un ilggadēja galda kultūras pasniedzēja Latvijā Irma Kalniņa.

Meitenes bija uzvilktas kā stīgas, jo uz galda atradās neskaitāmi galda piederumi. Lielākajai daļai meiteņu etiķetes māksla bija sveša, un viņas nezināja, kurā brīdī un pie kāda ēdiena attiecīgie galda piederumi jālieto.

Agita Berga

Agita atzina, ka viņa šajā pārbaudījumā izgāzās, jo nezināja, ar kuru dakšiņu kurš ēdiens jābauda. Ievērot etiķeti nebija viegli arī citām meitenēm, tomēr Madara un Sabīna jutās visai pārliecinātas. Kā atzina Kalniņas kundze, var manīt, ka Madara ir daudz ceļojusi un pārzina smalko etiķeti.

Vissajūsminātākā par šo pārbaudījumu bija Lelde, kura tik emocionāli pateicās Kalniņas kundzei, ka ar savu smaidīšanu un pārspīlēto prieku nokaitināja pārējās meitenes, īpaši Madaru.

Tomēr Lelde, valdot asaras, nesaprata šo meiteņu nosodījumu, jo viņa jūtas priecīga par katru sniegto iespēju uzzināt un apgūt ko jaunu un prot priecāties par katru sīkumu.

Tas, protams, ir skaisti, bet vai tiešām stundām jāpateicas un jājūsmo par katru sīkumu?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [187] ››
haha 14.10.2008 22:22
varu jums pateikt, ka madara uzvarees, jo shovs jau sen uzfilmeets :D sviests

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss