LNT stāsta patiesību par cūkām “Latvijas princesē”, nepieminot kastrēšanu

LNT Tautas balss speciālizlaidums piektdienas vakarā stāstīja par cūku izmantošanu šovā Latvijas princese, kas izraisījis plašu rezonansi sabiedrībā. Speciālizlaidums veidots, jo “daudzi, kas šausminājās nemaz nav redzējuši un nezina, kā viss patiesībā notika”, uzsvēra raidījuma vadītāji.

LNT stāsta patiesību par cūkām “Latvijas princesē”, nepieminot kastrēšanu
Komentāri[9] 04.10.2008 08:03

LNT demonstrēja sižetu, kas uzņemts lauku sētā Rogas. Saimniece Veronika atrādīja 12 sivēnus, kuriem pirms pāris nedēļām zobus izknieba šova Latvijas princese dalībnieces. “Nu, redziet, te ir tie ruksīši,” teica saimniece, rādot, ka nevienam nekas ļauns nav noticis.

“Veterinārais dienests bija un apskatījās. Nevarot šovā piedalīties. Nu nezinu, vai baidījās, ka izvēlēsies kādu cūku par princesi, vai?” jautāja Veronika.

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) šobrīd vērtē, vai sodīt saimnieci, kura neprofesionāļiem ļāva veikt manipulācijas ar sivēniem. LNT uzsvēra, ka Rogu mājas saimniece par cūku zootehniķi strādā jau desmit gadu. Arī dalībnieces apliecināja, ka zobu izkniebšana notikusi viņas klātbūtnē.

Pēc LNT stāstītā, skandāls sākās pēc Diānas Kubasovas intervijas dzeltenajā presē, kurā pausts, ka “meitenes acīm ciet griezušas, kur pagadās”. Diāna raidījumā pati nepiedalījās, jo bija jau izbalsota, uzsvēra televīzija. Savukārt Diāna teica, ka viņa atsaukusies uz to, ko stāstījušas šova dalībnieces.

“Mēs skatāmies arī šausmu filmas (…) Padomāsim par to, ka tas sivēniem ir būtiski,” izteicās Dace, viena no pretendentēm uz princeses titulu.

Šāvakara sižetā nekas netika stāstīts par sivēnu kastrēšanu. Šova producents Niks Volmārs iepriekš Dienai nenoliedza, ka meitenes veikušas arī šo manipulāciju, kas raidījumā netika parādīta.

LNT ir sodīts par dzīvnieku izmantošanu ar 250 latiem, jo iepriekš to nesaskaņoja ar PVD.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Gugu 05.10.2008 13:55
Nu ja.. tagad jau cenšās tādu kā miglinu pūst acīs ... ~ nebija jau nemaz tas tā domāts un nebija jau tik traki.. TAS IR JĀDARA Profesionāļiem un cilvēkiem, kurus tos apmāca 1 "semināru stundā" jau neļauj neko patvaļīgi graizit VAI kniebt! Tas butu tapat kā ~ medicīnā studējošiem pirmkursniekiem atļautu veikt sirds operācijas vai operēt cietušõ pēc nelaimes gadījuma, par kurām viņiem ne tuvākās nojausmas nebūtu kā to sekmīgi veikt!! PAR KO TAD IR ŠIS STĀTST! Dzīvniekiem arī ir Dvēseles!! UN lauku sētās nav tadas patvaļības ~ tā, ka labāk nevajag! ja vēl nebija tādu " zootehniķu skolu" .. tad nevienam jau pirmajā reizē ta neļauj ķerties pie darba!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss