LNT darbinieks internetā ievieto ne tos glaimojošākos video par princesēm; VIDEO

Par šovu "Latvijas Princese" tiek runāts daudz, un tas ir ieguvis skandalozu slavu. Izskatās, ka ne bez tiešas LNT darbinieku līdzdalības. Iespējams, tas pat ir apzināts producenta Nika Volmāra gājiens, lai padarītu šovu populāru.

LNT darbinieks internetā ievieto ne tos glaimojošākos video par princesēm; VIDEO
Komentāri[77] 04.10.2008 08:32

Laiku pa laikam uz mūsu redakciju atceļo kārtējā vēstule par to, ka interneta plašumos atkal parādījies kāds video par Latvijas princesēm.

Tā ka VIPi.lv ir kļuvis par centrālo vietu, kur apspriest šovu notikumus, tad labprāt arī publicējam materiālus par šo tēmu. Interesants mums šķita fakts, ka vairākus video ar neslēptu ironiju par princesēm youtube ir ievietojis kāds LNT darbinieks, vismaz spriežot pēc ievietotāja profila.

Video, kuros redzamas princeses no bikini fotosesijas tapšanas aizkulisēm, internetā ievietojis cilvēks ar niku Kristiansll. Kāda persona mums šajā bildē atpazina LNT darbinieku Kristiānu Laķi, kurš ir slavenā dažādu TV šovu "Balstiņas" dēls un vienlaicīgi arī mīļotais vīrietis šova "Latvijas Princese" producenta asistentei Zitai Lazdānei.

Visu cieņu Kristiāna smalkajam humoram un profesionālajam videomontāžas darbam. Jautājums tikai, vai pašas princeses ir apmierinātas, ka viņas tiek pasniegtas kā pamuļķīgas striptīzdejotājas.

Agita Berga - blondīne vannas putās

Monta Zuke - topošā erotisko filmu aktrise?

Škutāns labi sūkā

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [77] ››
Leila 01.11.2008 23:00
Škutāns nav nekāds princis!
Taču arī precējies viņš nav, kā te kāds teica!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss