Leonam Zviedrim Ēģiptē uzbrucis krokodils

Skatuves mākslinieks, horeogrāfs Leons Zviedris nesen atgriezies no ceļojuma pa Ēģipti, kur viņam uzbrucis krokodils.

Leonam Zviedrim Ēģiptē uzbrucis krokodils
Komentāri[22] 27.09.2008 08:41

Žurnāls "Privātā dzīve" raksta, ka Leons, atpūšoties Ēģiptes pilsētā Luksorā, piedzīvojis ekstremālu situāciju. Viņš stāsta: "Viesojoties kādā privātā parkā, es nogāju lejā pie Nīlas, lai pasauļotos. Pavisam mierīgi atgūlos, jo nezināju, ka tur klaiņo krokodili.

Pēkšņi izdzirdēju kliedzienus, un tai pašā mirklī sajutu - kāds man uzrāpjas uz kājām. Piecēlos sēdus un pārsteigts ieraudzīju - krokodils! Es nesāku satraukti un haotiski raustīties, jo reptiļi to var uztvert kā apdraudējumu. Ar kreiso roku paņēmu viņu zem rīkles un maksimāli izpletu plaukstu, lai krokodils sajūt, ka esmu liels un varens. Kādu laiku mierīgi sēdēju, līdz ieradās vietējā dzīvnieku policija un sāka mani konsultēt."

Policisti esot ieteikuši Zviedrim lēni nogulties, jo krokodils turpinājis rāpties virsū. Skatuves mākslinieks tad vienā brīdī pielicis plaukstu pie krokodila purna un spiedis to uz leju, lai aizvērtu žokli. Kad žoklis bija ciet, viņš satvēris to ar plaukstu. Tad piesteigušies klāt dzīvnieku policijas pārstāvji un apsējuši reptiļa mutei apkārt virvi.

Par notikušo Zviedris piebilst: "Kā izrādās, krokodiliem ir drausmīgi cieta mugura, bet vēders - ļoti mīksts."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
bļā 14.11.2008 19:24
3x stulbs!Kuru tas spēj interesēt ko kaut kāds nezināms zviedrs dara...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss