Anete Sončika uzmet pasākumu pēdējā brīdī!

Vai ballīšu karalienei bail no izgāšanās? Sončika atteikusies vadīt lielo un apjomīgo pasākumu - Zelta tualetes poda pasniegšanas ceremoniju.

Anete Sončika uzmet pasākumu pēdējā brīdī!
Komentāri[55] 25.09.2008 07:45

Pasākumu šovakar Dzelzceļa muzejā vadīs radiogeiša Ieva Adamss un krimināleksperts, žurnālists Kārlis Seržants. Anete Sončika pēdējā brīdī atteikusies būt par šī pasākuma vadītāju, turklāt nepaskaidrojot, kāpēc! Tas ir visai interesants un dīvains fakts, jo pasākumā taču būs prese, televīzijas u. c., tātad fantastiskas zīmēšanās iespējas...

Badad.lv ir Latvijas reklāmas kauna stabs. Tā ir vendeta cilvēkiem, kas piesārņo Tavu dzīves telpu ar nejēdzīgām, kaitinošām vai arī pilnīgi stulbām reklāmām. Pods, kurā aicinām arī Tevi iemest reklāmu, kuru uzskati par visstulbāko no visām.

Balsošana par gada sliktākajām reklāmām ir beigusies, un “uzvarētājus” varēs uzzināt un godināt Zelta tualetes poda pasniegšanas ceremonijas apmeklētāji! Vietu skaits ir ierobežots, tomēr iegādāties biļetes vēl ir iespējams Biļešu servisa kasēs! Diemžēl biļešu tirdzniecība internetā beigusies nedēļu pirms pasākuma, tāpēc nāksies braukt uz Statoil. Pasākuma noslēgumā - ekskluzīvs somu rokgrupas Knucklebone Oscar koncerts.

Badad.lv aicina: kad Latvijas medijos redzi tizlu reklāmu, paņem savu videotelefonu (fotoaparātu, vai kas nu tev ir), nofotografē redzēto un ielādē www.badad.lv. Mēs to vienas dienas laikā ieliksim lapā un visi, kas vēlēsies, varēs nomētāt šo reklāmu ar… negatīvu novērtējumu skalā no viens līdz pieci (kur pieci ir pats briesmīgākais).
Pēc tam reizi mēnesī apzināsim vissliktāko reklāmu, kurai tad izteiksim publisku „fui“. Reizi gadā mēs apzināsim gada sliktāko reklāmu, kuru tad pienācīgi kaunināsim apjomīgā pasākumā “Zelta tualetes pods”.

Par vērtēšanu. Nav nekādas žūrijas vai cita korumpējama orgāna, atskaitot lapas apmeklētājus, kas šīs reklāmas vērtētu (esi laipni aicināts reizi dienā atnākt un piešķirt savu balsi kādam no kaunināmajiem pretendentiem).

Toties ir eksperti – reklāmas un mārketinga profesionāļi no Latvijas un citām valstīm, kas mums sniegs savus komentārus par to, ko tad viņi domā par iesūtītajām reklāmām. Centīsimies, lai viņiem nav jākomentē pašiem savs veikums. Lai gan to mēs uzreiz atkostu.

Un ir badad.lv dalībnieki - cilvēki, kam reklāma vai nu ļoti patīk, vai ļoti nepatīk (visbiežāk gan vieni, gan otri). Dalībnieki nepieciešami, lai būtu, kur šo lapu uzlikt, būtu, kas par to parūpējas, kā arī par citiem organizatoriskiem jautājumiem. Galu galā – lai būtu, no kā paprasīt atbildību, ja nu kas.

Tā ka nevilcinies, sūti mums sliktās reklāmas! Citādi visi tik maļ un maļ, ka reklāma riebjas, bet lietas labā neko nedara.

Balvas. Katru mēnesi domubiedram, kurš būs iesūtījis vissliktāko reklāmu, piešķirsim nevērtīgu balvu. Kāpēc nevērtīgu? Tāpēc, ka badad.lv nav naudas - lai mēs varētu saglabāt neitralitāti no reklāmdevējiem. Bet apsolām, ka balvas būs.

Par uzvarētājiem ziņosim! :)

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [55] ››
++++++ 06.10.2008 13:54
SONČIKS!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss