Katrīna VALTERE joprojām fano par Andri BIEDRIŅU

Biedriņa bijusī draudzene Katrīna Valtere, kā izrādās, vēl joprojām lolo siltas jūtas pret bijušo draugu. Un, lai gan kādreizējie mīlnieki pat nesarunājas, Katrīna apmeklē basketbola spēles, kurās piedalās Biedriņš.

Katrīna VALTERE joprojām fano par Andri BIEDRIŅU
Komentāri[53] 09.09.2008 07:52

Uz dramatisko basketbola spēli, kurā pagājušajā nedēļā ar rezultātu 83:82 Latvija uzvarēja Maķedoniju, bija ieradusies arī basketbolista Sanda Valtera bijusī sieva Katrīna, kas slavena kļuva, pateicoties romānam ar sava bērna tēva komandas biedru Andri Biedriņu.

Kādreiz Valtere bija pastāvīga VIP zonas skatītāja, šoreiz uz spēli viņa bija ieradusies, nopērkot biļeti attālā sektorā. Jau pēc starpbrīža Katrīna un viņas draudzene iekārtojās pie paša laukuma, lai viņu aktīvo līdzjušanu pamanītu arī paši basketbolisti.

Kamēr basketbolista Sanda Valtera bijusī sieva Katrīna, jautri čalojot ar draudzenēm, vēroja basketbola spēli, kurā Latvijas godu aizstāvēja nu jauveseli divi viņas bijušie, Valteres meita Luīze īsināja laiku, tālu aiz mātes muguras mazā bērnu pulciņā rotaļājoties viena pati.

Brīdī, kad tika paziņots piecpadsmit minūšu pārtraukums, Katrīna kopā arsavu draudzeni, basketbola kluba ASK/"Rīga" ģenerāldirektora Visvalža Klintsona bijušo draudzeni Gintu Jakovu, cilvēkiem pārpildīto "Arēnas Rīga" zāli pameta, atstājot mazo Luīzi spēlējamies vienu pašu...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [53] ››
cikita 10.11.2008 15:41
Katrīna ir iedomīga un augstprātīga mātīte

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss