Apķīlā miljonāra Alda Ozola īpašumus. Savu Vecrīgas dzīvokli pārdevis par 40 000

Apķīlāti visi nekustamā īpašuma uzņēmēja Alda Ozola īpašumi, šodien vēsta laikraksts "Dienas Bizness" (Db).

Apķīlā miljonāra Alda Ozola īpašumus. Savu Vecrīgas dzīvokli pārdevis par 40 000
Komentāri[16] 11.08.2008 09:25

Saskaņā ar "Baltic Screen" datiem Ozolam personiski pašlaik pieder četri īpašumi, no kuriem ievērojamākais ir pirms diviem gadiem par 1,1 miljonu latu iegādātais 38,3 hektārus (ha) lielais zemes gabals Olaines pagastā. Šis īpašums par 1,68 miljoniem latu ieķīlāts "Latvijas Biznesa bankā". Saskaņā ar zemesgrāmatu datiem aizdevuma atmaksas termiņš beidzies šā gada 1.jūnijā. Turklāt uz to vērsta arī 176 000 latu piedziņa par labu kādam 1970.gadā dzimušam Mārim Vanagam. Papildus tam uz šo īpašumu pēc SIA "Cobrix" prasības ar tiesneša lēmumu noteikta arī ķīlas atzīme par 326 000 latu.

Spriežot pēc zemesgrāmatu datiem, Ozolam izdevies noslēgt līgumu par 2,27 ha zemes pārdošanu Olaines pagastā, - pirms diviem gadiem viņš to bija iegādājies par nepilniem 74 000 latu, no "Latvijas Krājbankas" aizņemoties 56 000 latu. Taču arī uz šo īpašumu pēc Vanaga prasības vērsta 176 000 latu piedziņa.

Ozola īpašumā vēl joprojām ir sestā daļa no 2635 kvadrātmetrus lielā zemesgabala Garkalnes novadā, ko viņš 2006.gada decembrī iegādājies par 248 000 latu, taču piedziņa pēc Vanaga prasības vērsta arī uz šo zemesgabalu.

Savukārt ceturtais Ozolam pašam piederošais nekustamais īpašums ir 2,98 ha lielais zemes gabals Olaines pagasta Apšukalnos. Taču tas šā gada februārī par 50 000 latu ieķīlāts "PrivatBank", papildus tam noteikts arī aizliegums ar šo īpašumu rīkoties bez kādas trešās personas piekrišanas, un arī uz šo īpašumu vērsta 176 000 latu piedziņa par labu Vanagam. Dzeltenajā presē tiek apgalvots, ka Ozols pārdošanā izlicis savu savrupmāju, taču zemesgrāmatu informācija rāda, ka šādas mājas viņa īpašumā nemaz nav, vēsta Db.

Vēl četri nekustamie īpašumi pieder Ozola uzņēmumam SIA "Land Market", taču arī visi tie ir apķīlāti vai apgrūtināti ar ievērojamu summu piedziņu. Neveiksmīgi, vismaz spriežot pēc zemesgrāmatu datiem, bijuši arī Ozola pēdējie darījumi: savu 136 kvadrātmetrus lielo Vecrīgas dzīvokli, kas 2006.gada janvārī bija iegādāts par 302 000 latu, viņš pagājušā gada septembrī kādai privātpersonai pārdevis par 40 000 latu. 1500 kvadrātmetru zemes ar jaunbūvi Sunīšos Ozols pagājušā gada septembrī uzņēmējam Aigaram Bedrītim pārdevis par 248 400 latiem, kas ir par 400 latiem vairāk, nekā viņš šo īpašumu bija nopircis nepilnu gadu iepriekš, turklāt vairāk nekā pusgadu uzņēmējs maksāja "Parex bankai" kredīta procentus par 224 000 latu aizdevumu, vēsta Db.

Savukārt 3264 kvadrātmetrus zemes Rīgā, Priedaines ielā, ko Ozols 2006.gada maijā bija iegādājies par 281 000 latu, izmantojot Latvijas Krājbankas aizdevumu 192 000 latu, viņš bankas meitas uzņēmumam "Krājinvestīcijas" šā gada jūlijā pārdevis par nepilniem 197 000 latu.

Jau pirms gada, kad Ozolu mediji vēl ikdienišķi dēvēja par miljonāru un kad viņš pats bija ieminējies, ka vēlētos iekļūt "tajā katalogā", Db neiekļāva viņu savā Latvijas 800 miljonāru sarakstā, norādot uz uzņēmēja veiktajiem riskantajiem darījumiem, patieso īpašumu apjomu un iespaidīgo parādu slogu. Ozols raksta autoriem norādījis: "Paskatieties, kāda ir tagad situācija. Nu, smagi. Visiem. Bet es neuzskatu, ka esmu bankrotējis. Protams, ka ir iespējams norēķināties ar kreditoriem, realizējot īpašumus, un no citiem finanšu avotiem".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
marco toby 04.09.2014 23:53
Es esmu Marco Toby, leģitīms un Cienījams naudas aizdevējs. Mēs aizdot līdzekļus, lai vērts privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, mēs dodam aizdevums cilvēkiem thathave slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību.
Vai esat bijis meklē aizdevumu? jums nav jāuztraucas,: jo jums ir īstajā vietā es piedāvāt aizdevumu ar zemām procentu likmi 4%, tādēļ, ja jums ir nepieciešama aizdevuma Es gribu jums vienkārši sazināties ar mani caur šo e-pasta adresi: (marco.toby@yahoo.com)

Informācija, kas nepieciešama no jums ..

Pilna Vārdi ............
Valsts .............
Valsts ..............
Sex .............
Vecuma .............
Mājas adrese ..............
Personal Tālruņa numurs .............
Mājas tālruņa numurs ..............
Ikmēneša ienākumi .............
Aizdevuma summa nepieciešama .............
Aizdevuma termiņš ..................

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss