Donam pārgājusi zvaigžņu slimība?

Dons sevi pieteica Latvijas mūzikas pasaulē kā viens no fabrikantiem, citu starpā izceļoties ar bravurību un iedomību.

Donam pārgājusi zvaigžņu slimība?
Komentāri[25] Bilžu galerija[16] 27.07.2008 15:37

Vipi.lv  Dzintaru koncertzāles aizkulisēs novēroja, ka prestižajā jauno izpildītāju koncertā "Jaunais vilnis 2008" pašmāju izpildītājs Dons ir kļuvis rāms un kluss kā pele.

No bravurības, lecīguma un iedomības pēkšņi vairs nav ne vēsts... Dons labprāt piekrīt fotografēties, iegrimst radošās sarunās ar pārējiem konkursa dalībniekiem krievu un angļu valodā. Dziedātājs izskatās mazliet nedrošs, bet daudz smaida un labprāt cenšas iejusties krāsainajā jauno mākslinieku kompānijā.

Jāpiebilst, ka pēdējā laikā Donam piedēvēta zvaigžņu slimība. Pašmāju mūziķu starpā novērota pārspīlēta parākuma sajūta... Arī uz daudziem žurnālistu jautājumiem izskanēja atteikumi. No fotogrāfiem publiskos pasākumos Dons pēkšņi sāka slēpties jau pirms Muzikālās bankas šā gada sākumā Ventspilī...

Šie paši fotogrāfi gan atceras, cik ļoti māksliniekam svarīga bija publicitāte kopā ar Lily, tikko iznākušiem no Talantu fabrikas maratona. Ja nebūtu prese un televīzija, ko gan jaunuzlecošās zvaigznes darītu? Vai viņus kāds atpazītu?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
Hiacinteburka 03.08.2008 14:12
Zinot VIPI, tas pat no mušas izceps ziloni.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss