Vislielākā tautas mīlestība un ovācijas - talantīgajam Renāram Kauperam (foto)

Atjaunotajā Mežaparka estrādē vakar, nebeidzot skanēt ovācijām, Renāra Kaupera izjustais, augstākās klases dziedājums tika novērtēts visatzinīgāk. Fotogalerija.

Vislielākā tautas mīlestība un ovācijas - talantīgajam Renāram Kauperam (foto)
Komentāri[57] Bilžu galerija[39] 07.07.2008 09:28

Latvijā pieprasītākais un visaugstāk novērtētākais mūziķis - Renārs Kaupers - pēc izjustās uzstāšanās tika pavadīts ar  visskaļākajiem aplausiem un vislielāko tautas atzinību un mīlestību. Vipi.lv novēroja, ka Renāra uzstāšanās laikā Mežaparka skatītāju rindas bija sastingušas. Tajās valdīja miers un klusums,- ar augstākās pilotāžas cieņu pret šī mākslinieka izpildījumu. 

Tūkstošiem iedzīvotāju svētdien vakarā bija pulcējušies atjaunotajā Mežaparka estrādē, lai vērotu Dziesmu un deju svētku atklāšanas koncertu "Dziedot dzimu, dziedot augu".

Līdz šim pasākuma organizatori svētku atklāšanai nebija piešķīruši tik lielu nozīmi un atklāšanas koncerti nebija notikuši Mežaparka estrādē, kur notiks arī noslēguma koncerts. Svētku atklāšanas koncerta programma bija veidota tā, lai, atsevišķi dziedot un izceļot tieši sava kora veidam atbilstošās dziesmas, atklātos visu Latvijā pārstāvēto koru veidu krāsainā mozaīka. Daudzās balsis mūzikā vēstīja par Tēvzemes mīlestību, Baltijas vienotību, sievietes un vīrieša dzīves gājumu, ģimenes nozīmību, bērnu audzināšanu un vecāku godināšanu.

Koncerta kulminācijā bija vērojams apjomīgs jaundarbs - Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes cikls „Dziedot dzimu, dziedot augu".

Šogad Dziesmu un deju svētku atklāšanas koncertā piedalījās vairāk nekā 10 000 dalībnieku.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [57] ››
Devil_Love 13.07.2008 23:36
es ta priecajos ka piedalijos dziesmu svetkos un vareju tikt u zso konceertu..kaupers ir vnk lielisks..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss