Jānis Vaišļa nošāvis 2 zaķus - Eirovīziju un tiesību bakalauru

Pirāts Vaišļa vakar "Turībā" aizstāvējis diplomdarbu un ieguvis augstu atzīmi, tādējādi kļūdams par diplomētu juristu.

Jānis Vaišļa nošāvis 2 zaķus - Eirovīziju un tiesību bakalauru
Komentāri[2] 06.06.2008 09:30

Neskatoties uz lielo aizņemtību Eirovīzijas dziesmu konkursā, pasaules apceļotājs un psihologs Jānis Vaišļa tomēr spējis iegūt arī tiesību bakalauru. Vakar mācību centrā "Turība" aizstāvēts diplomdarbs autortiesību jomā, ko komisija novērtējusi ar augstu atzīmi - 8 balles. Jānis nu ir kļuvis diplomēts jurists.

Aprīlis un maijs Pirātiem pagāja nepārtrauktos mēģinājumos - vokāli un horeogrāfiski pilnveidojot priekšnesumu. Bija vairākas uzstāšanās, koncertēšana Zviedrijā, ieraksti studijā. Laika nebija vispār. Tomēr tagad var uzelpot, jo ar godu ir nostartēts Eirodziesmas konkursā un arī ilgi kārotais izglītības dokuments iegūts.

Sākotnēji gan Jānis bijis šokā, jo recenzents darbu bija novērtējis tikai ar 5 ballēm... Taču lielā komisija visu nolika īstajās vietās (acīmredzot arī recenzentu) un dāsni iedeva astoņnieku.

Jānis darbosies Latvijā tik slidenajā autortiesību jomā, kā arī morālā kaitējuma piedzīšanas jautājumos. Abas tēmas mūsu valstij ir ļoti jūtīgas, tāpēc darba šajā jomā būs daudz.

Apsveicam Jāni ar dubultajiem panākumiem!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
josh 09.06.2008 18:26
Mēģināšu dabūt to darbu un izlasīt. Visi zina, ka Turībā atzīmes liek ne par ko.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss