Jana Kay, Ladybird un Lily iejutušās Madonnas tēlā

29.maijā tirdzniecības centrā Spice norisinājās Madonnas jaunā albuma Hard Candy iedvesmots pasākums, kur latviešu dziedātājas Lily, Jana Kay un Ladybird iejutās dažādos slavenās popdīvas tēlos.

Jana Kay, Ladybird un Lily iejutušās Madonnas tēlā
Komentāri[6] 02.06.2008 07:39

Pasākums, kas tika veltīts pasaules ietekmīgākajai popdīvai Madonnai un viņas nesen kā iznākušajam albumam Hard Candy, notika pozitīvā un pārvērtību pilnā gaisotnē. Kā jau minēts iepriekš, par pasākuma centrālo ideju izvēlēta tēma "Madonna iedvesmo!", jo savas darbības laikā šī popmūzikas ikona iedvesmojusi pasauli ar savu spēju mainīties un uzdrošināties.

Pasākuma gaitā trīs Latvijas mūzikas popzvaigznes - Jana Kay, Ladybird un Lily - iejutās Madonnas tēlā, kā arī dziedāja dziesmas no sava un Madonnas repertuāra, ar ko īpaši izcēlās dziedātāja Ladybird, kura izpildīja tādus slavenus pasaules hitus kā Take a bow un Vogue, kas nereti dzirdams arī Latvijas radio staciju frekvencēs.

Dziedātāja Ladybird bija tērpta tipiskā 80. gadu Madonnas ieturētā stilā, kas, kā atzīst pasākuma stiliste Indra Salceviča (Zvaigžņu lietus), "atspoguļo popdīvas dumpinieciskā gara mijiedarbību ar bērnišķīgi nevainīgo". Turpretī dziedātāja Lily nepilnas stundas laikā ieguva tēlu, kas Madonnas garderobē aktuāls šobrīd - 80. gadu aerobikas stils apvienojumā ar mūsdienu R&B. Savukārt dziedātāja Jana Kay bija tērpta 90. gadu stilā, kad Madonnas dzīves periods tiek saistīts ar mākslas filmas "Evita" uzņemšanu, kas būtiski ietekmēja arī pasaules slavenās popdīvas garderobi. Tērpus zvaigznēm nodrošināja MOS veikalu tīkls sadarbībā ar stilisti Indru Salceviču, bet par atbilstošu grimu un frizūru radīšanu rūpējās salona Kolonna meistari.

Pasākuma laikā Dailes teātra aktiera Intara Rešetina vadībā tika izspēlēti konkursi, kur katram t/c Spice apmeklētājam tika dota iespēja izbaudīt skaistumkopšanas salona Kolonna grima un frizieru meistarību, kā arī piedalīties kopīgā fotosesijā ar Latvijas popmūzikas zvaigznēm. Savukārt romantiskos grimēšanas un frizēšanas buduārus nodrošināja veikals Nakts mēbeles, kas zvaigznēm un konkursa uzvarētājiem dāvāja ekskluzīvus gultas veļas komplektus. Zvaigžņu pārvērtības tika iemūžinātas Ojāra Millera (fotoo.lv) vadībā, pie sarkanas un ātras BMW 116i automašīnas.

Atbalstot mūzikas un modes ikonas Madonnas kompaktdiska izdošanu Latvijā, kā arī organizējot pasākumu "Madonna iedvesmo!", tirdzniecības centrs Spice vēlas akcentēt, ka ir inovatīva un moderna iepirkšanās vieta, kurā pircēji var ne tikai veikt pirkumus, bet arī labi pavadīt laiku un izklaidēties kopā ar ģimeni un draugiem.

 

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
PenelopeMillere 03.06.2008 16:01
kur bildes, kā lai mēs zinam tagad to visu apspriest, ja šitās dīvas savu tusiņu taisa dienas vidī, kad citi pilsoņi maizīti pelna savās darba vietās un pa lielveikaliem nevazājas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss