Dima Bilans ir visuzpūtīgākais un vislecīgākais Eirovīzijas dalībnieks

Krievijas pārstāvis, dziedātājs Dima Bilans, sevi ir parādījis Serbijā no vissliktākās puses.

Dima Bilans ir visuzpūtīgākais un vislecīgākais Eirovīzijas dalībnieks
Komentāri[99] Bilžu galerija[10] 21.05.2008 08:18

Daudzsološo Krievijas dziedātāju pazīst ne tikai Eiropā, bet arī plašajā pasaulē, kur viņa videoklipus un dziesmas pārraida jau arvien biežāk. Taču Serbijā puisi pazīst nu jau kā nekaunīgu un iedomīgu zvaigzni.

 

Uz Ukrainas delegācijas prezentāciju Dima Bilans ieradās astoņu miesassargu pavadībā. Pārējie Eirovīzijas oficiālie dalībnieki tika pastumti malā, lai krievu megazvaigzne netraucēti tiktu iekšā Eiroklubā, kas ir Eirodziesmas pārtiju un prezentāciju populārākā vieta. Lai citu valstu delegācijas varētu nofotografēties kopā ar mākslinieku, ir bijis jāstāv garās rindās un... arī jāsaņem atteikumi. Jāpiebilst, ka kopīgas fotografēšanās un intervijas ir Eirovīzijas ballīšu neatņemama sastāvdaļa. Tādējādi valstis savus dziedātājus reklamē un producē lielāku atbalstu gūšanai kaimiņvalstīs.

 

Arī Serbijas prese šonedēļ raksta par Bilana nekaunīgo un nekorekto uzvedību pret šo valsti un pārējiem festivāla dalībniekiem. Dziedātāja nelaipno attieksmi pret presi un pārējiem dalībniekiem, šķiet, izjutuši visi, kuriem nācies nokļūt kaut attālā saskarē ar zvaigžņu slimības pārņemto jaunekli.

 

Dima Bilans ir iekļuvis Eirodziesmas finālā 25 valstu konkurencē, un tiek prognozēts, ka Krievija beidzot, pēc ilgstošiem mēģinājumiem iepriekšējos gados, šajos dziedāšanas svētkos tomēr gūšot pārliecinošu uzvaru.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [99] ››
tormozino11 08.07.2008 11:18
Marija laikam bija pirma un vieniga, kas pacela LV godu uzvarot saja pasakuma, bet KRIEVIJA ak kungs vina uzvareja hokeja cempionata un nu jau EIROvizija kaut kas nav riktig.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss