Dons izkonkurē Lindu Leen un Amber par dalību "Jaunajā vilnī"

Šogad jauno izpildītāju konkursā "Jaunais vilnis 2008" Latviju pārstāvēs mūziķis Dons, informēja konkursa atlases kārtas koordinatore Nadežda Buharova.

Dons izkonkurē Lindu Leen un Amber par dalību "Jaunajā vilnī"
Komentāri[68] 22.04.2008 08:00

Jau ziņots, ka konkursa atlases otrajā kārtā vēl piedalījās Linda Leen, Ieva Sutugova un dziedātāja Amber.

Katram no četriem dalībniekiem bija jānodzied viena dziesma, pēc kuras žūrijai bija jāizvēlas dalībnieks, kurš šogad pārstāvēs Latviju jauno izpildītāju konkursā.

Atlases kārtu vērtē žūrija, kurā piedalās žūrijas līdzpriekšsēdētājs un komponists Raimonds Pauls, Dzintaru koncertzāles mākslinieciskais vadītājs Ļevs Ostrovskis, Jūrmalas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Aigars Tampe, konkursa "Jaunais vilnis" organizācijas komitejas priekšsēdētājs Aleksandrs Šenkmans, operdziedātāja Inese Galante, konkursa ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs, konkursa muzikālais producents Jevgeņijs Orlovs, izdevniecības nama "Petits" prezidents Aleksejs Šeiņins, radio "SWH+" ģenerālais producents Edmunds Kaševskis un konkursa izpilddirektors Igors Jefremovs.

Konkursa atlases otrajā posmā par tiesībām piedalīties starptautiskajā konkursā cīnīsies arī pretendenti no Čehijas, Kanādas, Somijas, Vācijas, Grieķijas, Itālijas, Kenijas, Lietuvas, Polijas un Zviedrijas.

Konkursa rīkotāji norāda, ka ar katru gadu pieaug to dziedātāju skaits, kuri vēlas piedalīties "Jaunā viļņa" konkursā Jūrmalā. Tā 2003.gadā konkursa organizācijas komitejai tika iesniegti vairāk nekā 3500 pieteikumu, 2007.gadā - vairāk nekā 7000, bet šogad jau saņemts vairāk nekā 8000 pieteikumu.

Jau ziņots, ka pērn konkursā "Jaunais vilnis 2007" triumfēja dziedātāja no Moldovas Natālija Gordienko, bet Latvijas pārstāvis Andris Ērglis izcīnīja dalītu otro vietu. Gordienko pirmo vietu ieņēma ar 312 punktiem, bet dalītu otro vietu ar 308 punktiem izcīnīja duets no Ukrainas "Barselona" un Latvijas dziedātājs Ērglis.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [68] ››
Eva 14.07.2008 13:39
Jaaa...zel ka Miks nebrauks uz Jauno vilni bed gan Dons kurs vispar nevis dzied bet blauj!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss