Leonam Krivānam šodien 70

”Teātris ir kā narkotika. Tas ir dzīvesveids,” apgalvo teātra un kino skatītāju iemīļotais aktieris Leons Krivāns. Viņam šodien apaļa jubileja!

Leonam Krivānam šodien 70
Komentāri[9] 17.04.2008 08:10

Rūdītais blēdis-autozaglis no kinolentes „Dāvana vientuļai sievietei” un artistiskais TV PIRTS jokupēteris, Dailes teātra aktieris Leons Krivāns, šodien svin šūpuļsvētkus. Bulvaris.lv redakcija sirsnīgi sveic izcilo mākslinieku un novēl stipru jo stipru veselību!

 

„Visu mūžu tā ir dzīvots – visu mūžu teātrī. Tāpēc savādāk vairs nevar,” saka šīsdienas jubilārs Leons Krivāns. Un viņam noteikti piekrīt arī viņa kursabiedri no Dailes teātra 3. studijas laikiem – mūsu iemīļotie aktieri Olga Dreģe, Ilze Vazdika, Ludmila Tarasova, Lidija Pupure un Juris Strenga –, kuri arī joprojām ir uz teātra skatuves.

 

„Mēs bijām tāda ļoti nopietna studija. Tolaik jau aktierus uzņēma ik pa pieciem gadiem. Nepārražoja, kā tagad,» atminas Leons Krivāns. Viņš brīnās, kā var kļūt par zvaigzni trīs mēnešu laikā. «Bet varbūt, ka šodien tā vajag! Viss jau ir pieņēmums – gan teātrī, gan sadzīvē. Ja mēs šodien pieņemam savādāk, tad ir savādāk. Un kas tur slikts? Tāpēc pieņemsim, ka viss ir kārtībā un ka mums neies sliktāk!» viņš saka un ir pārliecināts, ka skatītājs jau vislabāk jūt, ir vai nav kārtībā...

 

Leons kopā ar mazbērniem

 

 

Šobrīd Leons Krivāns gatavojas pirmizrādei – Dailes teātra Kamerzālē 26. aprīlī gaidāma dramaturga Jāņa Jurkāna komēdijas „Dzīvīte, dzīvīte... Otrā sērija” pirmizrāde (režisors – Juris Strenga), kurā lieliskais jokdaris atkal iejutīsies Leona Friča Debestiņa lomā. Šo lomu komēdijas pirmajā daļā – izrādē „Dzīvīte, dzīvīte...” – viņš spēlē jau vairāk nekā trīs gadus, kopš tās pirmizrādes 2004. gada 17. novembrī. Bet pērnā gada septembrī un oktobrī Leons Fricis Debestiņš 14 izrādēs līdz asarām izsmīdināja arī mūsu tautiešus ASV un Kanādā.

 

 

Bulvaris.lv  

Foto: Kaspars Ūdris,slavenibas.lv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
. 18.04.2008 08:33
Daudz laimes un veel vairaak veseliibas Krivaana kungam !
Vinsh ir labs cilveeks !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss