Ievas Bondares 9½ atziņas

Mākslas akadēmijas studente IEVA BONDARE. Pievilcīga, sabiedriski aktīva, taču vienlaikus pieticīgi vienkārša.

Ievas Bondares 9½ atziņas
Komentāri[23] 31.03.2008 20:53
1. Vīrietim jāsaprot, ka vienmēr ir kaut kas, ko viņam nav lemts zināt.

2. Sieviete visu laiku paralēli savai dzīvo arī sava vīrieša dzīvi. Viņš var būt drošs, ka vajadzīgajā brīdī sievietei būs jau gatavs ne tikai viedoklis, bet arī risinājums viņa problēmai.

3. Vīrietim (nav) jāzina, ka ar laiku viņš pārņem sievietes gaumi un uzskatus daudz vairāk, nekā sieviete pārņem viņa. Lai arī viņš nemūžam tam nepiekritīs, kaut spīdzināts.

4. Dzīvē ir pozīcijas, ko sieviete labprāt atdod (sava komforta labā), un ir tādas, ar kurām viņa dalās. Bet ir arī tādas, kuras viņa neatdos ne par kādu naudu. Tām labāk netuvoties.

5. Jāzina, kad sievietei gribas, lai viņai teiktu: "œTas kažoks tev lieliski izskatās,"  un kad tāds teikums var izraisīt zemestrīci, jo tas vairs nav kompliments, bet skopulības un nevērības izpausme.

6. Sieviete savā vīrietī nemeklē tikai kaut ko vienu "“ tēvu, mīļāko, biznesa partneri "“, bet daudzus ideālos vīriešus. Ja to zinās, nekad nebūs jāuzdod jautājums "“ ko tu no manis gribi?

7. Jāpārzina sievietes draudzeņu un citu autoritāšu dzīvesveids "“ jaunie pirkumi, ceļojumi... Tas palīdz paredzēt potenciālo sarunu tematus un laikus tiem sagatavoties.

8. Sieviete patiesībā ir vīrieša spogulis, tāpēc jāredz, kad šis spogulis jāuzspodrina un kādā veidā tas jādara "“ vai vienkārši jāuzpūš elpa un jānoslauka, vai jāveic lielāki ieguldījumi.

9. Ir jāzina pamatprincipi: kad nozīmē , kad nevajag "“ vajag un kad negribu "“ gribu. Tas ir mūžvecs tests, kas katram no jauna jāiztur.

9½. Sieviete nav vīrietis nekad un nekādos apstākļos. Tāpēc, attiecības veidojot, jāizvairās no vīrieša loģikas neapstrīdamības principa.

Avots:žurnāls "KLUBS"

Foto: Oļegs Zernovs (Target Studio)

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [23] ››
ah 03.04.2008 20:08
citu autoritāšu dzīvesveids "“ jaunie pirkumi, ceļojumi...
--------------------------
Nu neko kritēriji...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss