Šķēle un Kalvītis tiekas ar gāzes pārstrādātājiem, esot runājuši par... hokeju

Kompānija "Itera Latvija" plāno Latvijā celt sašķidrinātas gāzes pārstrādes termināli un cer projektam piesaistīt arī "Latvijas smagsvarus". Sarunas par projektu notikušas arī ar Tautas partijas biedru Andri Šķēli un partijas vadītāju Aigaru Kalvīti.

Šķēle un Kalvītis tiekas ar gāzes pārstrādātājiem, esot runājuši par... hokeju
Komentāri[8] 31.03.2008 07:32
Ekspremjers gan apgalvo, ka ar "Itera" vadību runājis tikai par hokeju, svētdien ziņo LTV raidījums "De Facto". "Latvijas Gāzes" akcionāra, gāzes uzņēmuma "Itera Latvija" vadītājs Juris Savickis raidījumam atzinis, ka sarunas par projektu notikušas arī ar Kalvīti un Šķēli.

Savickis raidījumam atklājis, ka plānots dibināt uzņēmumu sašķidrinātas gāzes termināla būvniecībai un šajā uzņēmumā piedalīsies arī "Itera". Vēl uzņēmumam plānots piesaistīt kādus "Latvijas smagsvarus" un, iespējams, arī kādus investorus, par ko notikušas sarunas arī ar kādiem ASV uzņēmējiem.

Kalvītis raidījumam atzinis, ka ir bijusi tikšanās ar Savicki, taču sarunu temats esot bijis hokejs. Kalvītis gan piekritis, ka ir dzirdējis par teorētisko iespēju celt šādu termināli Latvijā.

Par sašķidrinātas gāzes termināļa projektu neko nezina nedz ekonomikas ministrs Kaspars Gerhards, nedz satiksmes ministrs Ainārs Šlesers (LPP/LC). Terminālis var saņemt ap jūru transportēto gāzi, pārstrādāt to un ielaist gāzes vadā Latvijā, bet var arī pārstrādāt pa gāzesvadu saņemto gāzi, lai sagatavotu to transportēšanai pa jūru. Savickis raidījumam atzinis, ka topošais uzņēmums būs ieinteresēts gāzi importēt, nevis eksportēt.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
annīte 02.04.2008 13:01
Ak, kā es ticu godīgajām blēža acīm...
Un taukos ieaugušajām arī...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss