Andris BULIS iejutīsies Maikla Džeksona lomā

"Dejo ar zvaigzni 2" nācās atstāt Ingrīdai Circenei un Kristapam Cīrulim. Šovu turpina vien seši pāri, kuri ik svētdienas vakara tiešraidēs skatītājiem sniegs nedēļas laikā apgūtus priekšnesumus. Zināms, ka šajā svētdienā studijā kā īpašais viesis būs aktieris Andris Bulis. Turpiniet sekot "Dejo ar zvaigzni 2" dalībnieku panākumiem jau šajā svētdienā 20:20 TV3 tiešraidē!

Andris BULIS iejutīsies Maikla Džeksona lomā
Komentāri[5] 18.03.2008 11:11

"Dejo ar Zvaigzni 2" atklāja deju grupa Fondango Agneses Vīksniņas vadībā. Žūrijas godā šoreiz redzējām Šmitu deju skolas vadītāju, deju tiesnesi un Latvijas čempioni latīņamerikas dejās Anitu Šmitu, horeogrāfi un "Zelta sietiņa" vadītāju Baibu Šteinu, deju grupas "Dzirnas" vadītāju un horeogrāfu Agri Daņiļeviču un žurnāla "Santa" galveno redaktori Santu Dansbergu-Anču. Šī bija pirmā reize, kad šova dalībnieki drīkstēja izmantot dažādus papildus elementus, kas padarītu priekšnesumus krāsainākus.

 

Ints Teterovskis un Ieva Kemlere  uzstājās kā šova pirmais pāris. Viņi izpildīja kvikstepu, un talkā nāca puišu trio. Interesanti, ka šova noslēgumā notika izloze, lai noskaidrotu, ar kādu kārtas numuru uzstāsies nākamajā reizē, un pāris atkal izvilka numuru 1.

 

Aisha un Māris Pūce demonstrēja kaislīgu pasadobli. Dejai tika izvēlēta netradicionāla mūzika, bet horeogrāfijas un tērpu izvēlē pāris pieturējās pie klasiskām vērtībām. Pēc žūrijas vērtējuma pāris ierindojās trešajā vietā.

 

Linda Leen un Roberts Nemiro izpildīja kvikstepu. Dejas muzikālajā kompozīcijā bija iekļautas interesantākās žūrijas izteiktās frāzes no iepriekšējām reizēm, tā atklājot, cik ļoti ikviens ieklausās žūrijas padomos un kritikā. Šis bija oriģināls un humora pilns priekšnesums, un tas nezaudēja arī lielisku sniegumu dejā. Žūrija Lindas Leen un R.Nemiro sniegumu ierindoja pirmajā vietā.

 

Raivis Vidzis un Viola Abrāmova  priekšnesumam izvēlējās pasadobli, kuru izpildīja pie mūzikas no pasaules kulta filmas "Karību jūras pirāti". Pāris izpelnījās dalītu žūrijas vērtējumu, un R.Vidzis bija pārliecināts, ka žūrija nezina, ko vēlas no pāra sagaidīt.

 

Agris Blaubuks un Laura Kosīte šoreiz bija atteikušies no sarežģītiem horeogrāfijas elementiem, pievienoja atraktīvus deju elementus, bagātīgi tika izmantoti papildu atribūti un dejotāji – tas kopā savijās aizraujošā kvikstepā.

 

Uldis Marhilēvičs un Ņina Bezzubova uzstājās skaistas, romantiskas, izjustas mūzikas pavadījumā un skatītājiem sniedza neaizmirstamu rumbu. Pēc dejas U.Marhilēvičš atklāja, ka ir grūti dejot lēnas un mierīgas dejas, jo drīzāk gribas būt ātram un enerģiskam. Žūrija dejotājus ierindoja pirmajā vietā, ko dalīja ar Lindu Leen un R.Nemiro.

 

Ingrīda Circene un Kristaps Cīrulis ļāva skatītājiem nokļūt Francijā – to palīdzēja atklāt dejā ieturētais stils un horeogrāfija, tomēr tas neglāba pāri, un viņi bija spiesti pamest šovu.

 

Studijas īpašie viesi

"Dejo ar zvaigzni 2" studijā viesojās četras Latvijas Basketbola izlases spēlētājas, kuras nedēļas laikā bija apguvušas grieķu deju sirtaki. 23.marta pārraidē kā īpašais viesi būs aktieris Andris Bulis, un viņš iejutīsies Maikla Džeksona lomā.                        

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
una 20.03.2008 17:29
tikai iedomajies, ka ir sexeris.... bet esmu dzirdejusi, ka neka ipasha tur neesot :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss