Vai Uģis Viļums un Vanilla bija pelnījuši izstāties?

"Zvaigžņu lietu" vakar nācās pamest Uģim Viļumam un Martai Kukarānei.

Vai Uģis Viļums un Vanilla bija pelnījuši izstāties?
Komentāri[40] 17.03.2008 13:23

Bargā žūrija atzīst, ka bijusi dāsnāka nekā bijis iecerēts. Žaklīna Cinovska šova laikā atskārtusi, ka visi dalībnieki no visas sirds cenšas, tāpēc zemas atzīmes ielikt „roka neceļas”...

 

Vislabākie sniegumi, Žaklīnasprāt, bijuši Janai Key un Intaram Rešetinam, kā arī Ivo Fominam un Ievai Pļavniecei.  Šiem abiem pāriem no viņas rokas tikušas 10 balles. Turklāt Žaklīnas dēļ arī Valdis Melderis Janas/Intara priekšnesumam „bijis spiests” ielikt augstāko novērtējumu, jo... ticis pierunāts.

 

Žaklīna Cinovska portālam Bulvaris.lv uzsver, ka patiesi likusi augstākas atzīmes, nekā cerēts, bet: „Visu jau tāpat nosaka skatītāji!” Tomēr režisore uzsver, ka kvalitāte kopumā ir ļoti svarīga – nevar bubināt kaut ko zem deguna un numura laikā pastaigāties pa skatuvi pilnīgi bez enerģijas. Arī Fominam/Pļavniecei no Žaklīnas rokas ticis desmitnieks. „Dziedātāji Fomini vispār ir mani mīļākie latvju mūziķi,” noteic TV dīva.

 

Valdis Melderis bija apsolījis, ka, ja kādam ieliks 10, tad šī dziesma viņam būs jāspēlē radio Skonto ēterā. Tā kā Žaklīna pierunājusi viņu uz šo soli, tad nu arī grupu O-zone dzirdēsim radio repertuārā. Jautāts par Uģa un Martas izbalsošanu, radio Skonto programmu direktors saka, ka viņi šosvētdien bija sasnieguši augstāko pilotāžu. Tāpēc tagad jāļauj „augt” tiem, kas to vēl var.

 

Par Fomina/Pļavnieces duetu Melderis noteic, ka šim pārim ir cits handihaps un viņi tiek vērtēti stingrāk par pārējiem. Nenoliedzami, jo abi ir dziedošie savās profesionālajās gaitās. „Man ir trīs meitas, un es viņām vienmēr saku, ka viņas var labāk,”- salīdzina Valdis Melderis.

 

Par to, kas vinnēs šo šovu, Melderis nosaka strikti: „Tas, kurš vismazāk domās par 20 tūkstošiem!”

 

Bulvaris.lv     Foto: Kaspars Ūdris

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [40] ››
skumjā 20.03.2008 12:32
Tur vispār ir tādas zvaigznes kam par dziedāšanu nav nekādas sajēgas - un par šo šovu tērēt miljonu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss