Bērns Nr.1 Latvijā - ČĪČA

"Nevar izcelt vienu bērnu, jo visi ir vienādi mīļi. Ja starp bērniem izceļ slavenāko un viņu dēvē par zvaigzni, tas var slikti iespaidot citu bērnu attīstību," - tā "Vakara Ziņu" topa eksperts, plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis.

Bērns Nr.1 Latvijā - ČĪČA
Komentāri[4] 01.06.2006 13:59

Arī pārējie topa respondenti teic, ka bērniem labāk neslimot ar zvaigžņu slimību. Un tomēr par slavenāko bērnu Latvijā eksperti visi kā viens izvirza dziedošo čigānzēnu Dzintaru Čīču.

Lai arī nereti atpazīstamību piekabinām jau slavenu vecāku atvasēm, tomēr tā bieži vien ir nepamatota, bet brūnacainais čigānzēns no Sabiles pats izcīnījis sev slavu un atpazīstamību.

Dzintars kļuva slavens pēc konkursa "Jaunās zvaigznes" un arī tagad mērķtiecīgi turpina savu izaugsmi mūzikas pasaulē. Viņš dzied tā kārtīgi, no sirds. Dzīvespriecīgs un labestīgs zēns. Visi raksti, kas par viņu bijuši presē, ir ļoti pozitīvi, un cerams, ka dzīve viņu nesamaitās.

Dzintars čigānu tautai dara godu un slavu. Viņš ir populārs ne tikai Latvijā, bet arī ārpus šīs valsts robežām. Mazajam solistam ir ļoti bagātīgi balss resursi. Dzintaram ir savam vecumam netipiska harisma.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
kuudiitaaya 05.06.2006 23:31
malacis, patieshaam. weel wiens mazais talants latwijaa!!!ljoti jawki,ka taa!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss