"Zvaigžņu lietu" atstāj RAKOVSKA un DZĒRVE

Šovakar LNT jau trešo reizi bija skatāms izklaidējošais šovs „Zvaigžņu lietus”. Augstāko žūrijas vērtējumu atkal ieguva Liene Zostiņa („Zelta Drudzis” vadītāja) un Edijs Šnipke (mūziķis) - 40 punkti. Šovu pameta Agnese Rakovska un Artis Dzērve.

"Zvaigžņu lietu" atstāj RAKOVSKA un DZĒRVE
Komentāri[73] Bilžu galerija[6] 10.02.2008 23:54

„Zvaigžņu lietu” šoreiz caurauda mīlas dzīpariņš jeb skaistas dziesmas par mīlestību. Un tas viss protams tikai tāpēc, ka tuvojas Valentīndiena.

 

Šovu atklāja Jenny May (dziedātāja) un Šons (horeogrāfs). Abu mākslinieku dziedājumā bija jūtams pamatīgs satraukums, līdz ar to balss intonācijas bija pārāk atšķirīgas. (Žūrijas vērtējums – 7, 7, 8, 7).

 

Kā otrie uz skatuves kāpa šarmantā Agnese Zeltiņa (aktrise) un Dāvis Kolbergs (mūziķis). Viņi izpildīja populāro dziesmu „Ja Tu man esi”. Emocionāli ļoti spēcīgs priekšnesums, tomēr Zeltiņas dziedājums varēja būt labāks. (Žūrijas vērtējums – 7, 7, 9, 8).

 

Trešais kārtas numurs bija Martai Kukarānei (dziedātāja) un Uģim Viļumam (ASK/Rīga basketbolists). Uģis dziesmas laikā vairākas reizes aizmirsa vārdus un izskatījās ļoti samulsis. (Žūrijas vērtējums – 6, 5, 7, 5).

 

Ceturtie šovā piedalījās Jana Kalniņa (humoriste) un Ivo Grīsniņš Grīslis („Prego” solists). „What is Love” šoreiz izskanēja ļoti sportiskā garā. (Žūrijas vērtējums – 8, 9, 8, 8).

 

Pēc tam uz Rīgas Kinostudijas 1.paviljona 8 x 12 metru lielās skatuves uzstājās Ieva Pļavniece (aktrise) un Ivo Fomins (dziedātājs). Arī pie klavierēm redzējām Ievu Pļavnieci. Daudziem protams radās jautājums, kurš no šī pāra dalībniekiem ar mūziku ir uz „Jūs”? (Žūrijas vērtējums – 9, 10, 10, 9).

 

Sestais pāris šoreiz bija Agnese Rakovska („Triānas Parks” soliste) un Artis Dzērve (multimākslinieks). Uz skatuves dziesmas laikā dominēja rozā krāsa un liela uzdrīkstēšanās... ??? (Žūrijas vērtējums – 8, 7, 8, 6).

 

Nellija Šlēgelmilha (ūdens motosportiste) un Ansis Klintsons („Logo” solists) uz skatuves kāpa septītie. Viņi izpildīja leģendāro dziesmu „Zilais lakatiņš”, bet Nellija uz skatuves parādījās balta zirga mugurā. Bargās kundzes tēlā iejutās viena no žūrijas pārstāvēm, aktrise Santa Didžus, minēto pāri novērtējot viszemāk. Zāles reakcija bija graujoša - ”Muļķe”, „Kaza”, „Stulbā”... . Visu to dzirdot aktrise bija gatava atstāt žūriju, bet šovs būtu beidzies ar pamatīgu skandālu.  (Žūrijas vērtējums – 6, 6, 10, 4).

 

Astotais pāris bija Ginta Ēķe (dziedātāja) un Vents Armands Krauklis (Saeimas deputāts). Ja Gintai ar tēlu viss bija kārtībā, tad Ventam pie tā jāpiestrādā. Kopumā jāatzīst, ka pāris ļoti progresē. (Žūrijas vērtējums – 7, 8, 9, 10).

 

Turpinājumā redzējām Gunitu Ozolu („Finx” soliste) un Kasparu Antesu („Rīgas Viļņi” galvenais redaktors). Ļoti spilgti tēli – čigāns un formīga bufetniece. Gunitai dziesma atkal par zemu, bet Kaspars dziedāja ļoti pārliecinoši. (Žūrijas vērtējums – 8, 7, 10, 10).

 

Kā pirmspēdējie dziedāja Liene Zostiņa („Zelta Drudzis” vadītāja) un Edijs Šnipke (mūziķis). Pāris izpildīja kompozīciju no filmas Mulenrūža (Moulin Rouge). BRAVO! . (Žūrijas vērtējums – 10, 10, 10, 10).

 

Šovu itāliskās noskaņās noslēdza Yana Kay (dziedātāja) un Intars Rešetins (aktieris). Notika arī sadziedāšanās ar zāli. (Žūrijas vērtējums – 8, 9, 9, 8).

 

 

amore - love - amor - amour - liebe ...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [73] ››
verteejums no manas puses! 13.02.2008 14:25
Slegelimilha un Flinkstons-fuuu nekam neder!!

Agnese Zeltina& Dāvis kolbergs-riktiigi forshi

Liene Zostinja& Edijs Snipke-rullz

Vents Krauklis& Ginta Ēķe-dzied forshi bet galiigi nesaderiigs paris!

Jana Kalniņa &Ivo Grīsniņš-Grīslis -riktiigi labie!!Mani favorīti! :*

Jeny May & Shon-nesuudzos, prieksnesumi labi! :)

Gunita & Kaspars Antess-shis prieksnesums bija labais!

Fomins&Ieva Pļavniece-nav koment visp."Vina raud" ideala dziesma! :*

Jana Kay &Intars-labi priksnesumi!:)

Rakovska& Artis Dzērve-labi vien i ka vinus izbalsoja vismaz Agnesei buus laiks sagatavoties EIROVIIZIJAI jo vinjas dziesma man patika!!! :) :) :*

Marta(Vanilla)& Uģis-Vienkārsi DIEVINU!

Ceru ka nevienu neaizmirsu! :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss